Mama sūnui netyčia davė klaidingą vardą: dabar nežino, ką daryti

Mama skundžiasi, kad jos pačios šeimos nariai ją vadina „žiauria“ – ji netyčia sūnui davė klaidingą vardą, o dabar nežino, ką daryti.

Moteris papasakojo nežinojusi, kad laukiasi, kol iki gimdymo jau buvo likę labai nedaug laiko. Vaiko tėčiui ji apie tai nieko nepasakė, nes tuo metu jis turėjo rimtų bėdų šeimoje, todėl ji nenorėjo jo jaudinti.

Mama šią žinią taip pat slėpė nuo savo tėvų, bijodama, kad jie bus nusivylę. Ji sako, kad apie vaiko vardą net nebuvo spėjusi pagalvoti – pačiai vienai rūpintis nėštumu be niekieno pagalbos jai buvo labai sunku.

Kai vaikelis susiruošė ateiti į šį pasaulį, jos gimdymas buvo labai sunkus – moteris buvo labai dėkinga ją prižiūrėjusiai gydytojai ir nusprendė, kad sūnelį pavadins jos garbei, pritaikydama jį pagal lytį – pavyzdžiui, moterišką vardą Christina pakeisdama į vyrišką Christianas, rašoma mirror.co.uk.

Moteris rašė: „Gydytojos vardas buvo Audrey, aš gerai tai atsimenu. Nors toks variantas nedažnas, berniuko vardas taip pat gali būti Audrey. Man jis net labai patiko, todėl taip sūnų ir pavadinau.

Kai apie naujagimį pagaliau pasakiau tėvams, jie iš tiesų labai džiaugėsi anūkėliu, bet man pasakė, kad duoti jam mergaitišką vardą – tiesiog žiauru. Aš jiems pasakiau, kad nors ir rečiau, bet Audrey gali būti ir berniuko vardas. Pradėjome ieškoti informacijos, ir išsiaiškinome, kad aš susimaišiau – panašus berniukiškas vardas yra Aubrey.

Dabar jaučiuosi tikra kvailė. Dabar sūnų auginame abu su partneriu ir jis sako, kad vardas Audrey jam labai patinka. Jis sako, kad labai kvaila, kad viena raidė pakeičia vardo lytį, kad galų gale tai – raidžių derinys, kuris savaime jokios lyties neturi. Jis sūnaus nebeįsivaizduoja jokiu kitu vardu, tik Audrey. Iš aplinkinių sulaukiame įvairių reakcijų – nemaža dalis jų sako, kad mes iš anksto griauname berniuko gyvenimą.“

Moteris patarimo klausė „Reddit“ forume – čia daugelis ją palaikė sakydami, kad Audrey tikrai gali būti tiek berniuko, tiek mergaitės vardas.


Rašyti komentarą...
G
Gedas
2021-01-27 07:40:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galima pagalvoti kad anglai visi bukaprociai is tokiu straipsniu.. :))) o redaktoriams linkiu rasti rasymui idomesniu temu o ne apie kvailus amerikieciu ir anglu poelgius..
Atsakyti
-5

:
:)
2021-01-26 14:35:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
...lietuviškai būtų viskas paprasta, Audra ar Audrius, Jurgita ar Jurgis. Čia tik amerikoniškai neišeina :)
Atsakyti
-6

R
Ruta
2021-01-26 20:30:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tu Dariau laikai save protuliu..visatoje. nespjauk i sulini,nes gali tekti atsigerti...o be moteru kaip be ranku....
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (44)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų