Mama parodė kiaušinio lupimo gudrybę – sužavėjo tūkstančius

Šis būdas nulupti kietai virtus kiaušinius vadinamas „viską keičiančiu iš pagrindų“ – viena moteris nufilmavo vaizdo įrašą, kuriame parodo, kaip lukštus nuimti per kelias sekundes.

Sausio 15 dieną „TikTok“ publikuotame vaizdo klipe „@rujinakhaled“ pasivadinusi moteris parodo, kaip 12 minučių verda kiaušinius, kol jie sukietėja, o tada juos nulupa. Vos kiaušiniams išvirus ji juos panardina į šaltą vandenį. Lukštams nulupti ji kiaušinį įdeda į puodelį ir gerai jį pakrato, kol lukštai praktiškai nukrenta patys. Tuomet kiaušinį jau galima valgyti ar pjaustyti į salotas.

Nenuostabu, kad jos vaizdo įrašas socialiniame tinkle sukėlė tikrą audrą – jį peržiūrėjo beveik milijonas žmonių, o daugelis pripažino, kad paprastai kietai virtus kiaušinius lupti jiems yra tikras vargas. Kai kurie rašė, kad jiems lengviau lukštus šalinti kiaušinį truputį suspaudžiant, o dar kiti sakė, kad svarbiausia vos išvirtus kiaušinius iškart sudėti į ledinį vandenį.

Paprastai kuo šviežesnis kiaušinis, tuo lengviau jį lupti, tačiau ruošiant be lukšto virtus kiaušinius, viskas atvirkščiai – ne patys šviežiausi kiaušiniai labiau išsilieja, todėl geriausia naudoti kuo šviežesnius kiaušinius virimui be lukšto, o ne tokius šviežius pasilikti virimui vandenyje.


Rašyti komentarą...
Z
Zose
2021-01-19 14:05:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūs nusisnekat šviežias kaip tik sunkiai lupasi rasot kliedesius
Atsakyti
-4

P
Pupa
2021-01-19 14:37:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šviežių ir naminių kiaušinių taip nenulupsi. Vėjus rodo. Su šaukšteliu tai tikrai visus galima nulupti.šaukteli užkišti už plonos plėvelės, ir lūpi super....
Atsakyti
-6

S
Skaitytoja
2021-01-19 14:41:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greit filmuosime kaip apsirengti ...gal vertetu kokiam maisto banke, ligoninej ar karstoj linijoj pasavanoriauti
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų