Mama atrado triuką, kaip greitai sunokinti avokadą: sužavėjo tūkstančius

Vienos mamos sugalvotas būdas per 10 minučių sunokinti avokadus žaibiškai išplito internete – jos mintis žmonėms labai patiko.

Visi avokadų mėgėjai žino, kad nelengva pasakyti, kada avokadai jau yra pakankamai sunokę, ir kad nuo sunokusio iki supuvusio avokado kartais pereinama žaibo greičiu. Tačiau viena mama atrado būdą avokadą sunokinti rekordiniu greičiu – tam reikės karšto oro gruzdintuvės.

Gardumynų mėgėjų džiaugsmui ji savo idėja pasidalino feisbuko grupėje „Air Fryer Recipes Australia“. Anksčiau būta rekomendacijų kietus avokadus palaikyti orkaitėje, žemoje temperatūroje, tačiau sumani moteris rado dar greitesnį būdą išspręsti šią problemą.

Feisbuko grupėje ji rašė: „Ar karšto oro gruzdintuvėms yra kas nors neįmanomo? Šįvakar gaminomės takus ir niekaip neradau guakamolei tinkamo sunokusio avokado (kaip visada...).

Buvau girdėjusi, kad avokadą galima sunokinti orkaitėje, todėl paieškojau informacijos internete, bet vietoj orkaitės naudojau karšto oro gruzdintuvę.“

Socialinio tinklo naudotojams ji sakė, kad nors jos pasirinktas avokadas nebuvo „labai kietas“, jis visgi nebuvo pakankamai sunokęs, kad jį būtų galima sutrinti.

Moteris pasakojo, kad pirma avokadą suvyniojo į aliuminio plėvelę ir tada įdėjo į karšto oro gruzdintuvę. Ji nustatė 200 laipsnių temperatūrą ir laikmatį paleido 10 minučių, sakydama, kad praėjus šiam laikui avokadas bus „tobulas“.

Moteris pridūrė: „Rekomenduočiau prieš naudojimą palikti atvėsti šaldytuve, bet šis metodas tikrai veikia! Aišku, aš visada mieliau tiesiog rinkčiausi tobulai sunokusį avokadą, bet jei tokio nėra, galima daryti taip.“

Kai kurie žmonės jos klausė, ar avokadas iš vidaus liko „normalios žalios spalvos“ – ji patvirtino, kad karšto oro gruzdintuvėje jis neparudavo. Ši gudrybė sukėlė tikrą audrą – ją komentavo tūkstančiai feisbuko grupės narių, rašoma dailystar.co.uk.


Rašyti komentarą...
A
Algirdas
2021-01-22 10:09:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal ne nokinimas o apkepimas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų