Lietuviams masiškai prisireikė auklių vaikams: už mėnesį pakloti gali tekti ir 900 eurų

, Publikuota 2021.11.10 17:00

Ir vėl 2021-11-10 18:47:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pasakos?   ATSAKYTI
Kam tarnauja musu valdantieji? 2021-11-10 17:30:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

Paieška
Atsiųsk naujieną
Naujausios
Naujienų rubrikos:
Koronavirusas

Lietuva

Verslas

Gyvenimas

Žmonės

VIDEO
Užsienis

Sportas
Mokslas ir IT
Orai
Autoriai
TV programa
Apie:
Kontaktai
Reklama
Karjera
Pilna portalo versija
Griežtesnes COVID-19 valdymo priemones Vyriausybė tvirtins kitą savaitę: štai kas keisis (11)
Komentaras

Vardas
Komentuoti
Naujausi
Seniausi
Geriausi
Blogiausi
Vakcina skirta musu vaikams !!!
2021-11-10 17:26:21
Bandymas nuslėpti GENOCIDĄ !

"FDA palaidoja duomenis apie sunkiai sužalotą vaiką per Pfizer Covid-19 klinikinį tyrimą

FDA neturėtų leisti Pfizer dūrimo jaunesniems vaikams tol, kol neatliks tinkamo tyrimo

Aronas Siri
spalio 23 d140131

Kai Stephanie ir Patrick de Garay įtraukė savo 12 metų vaiką Maddie ir du jos brolius į Pfizer klinikinį Covid-19 tyrimą, jie tikėjo, kad elgiasi teisingai.

Toks sprendimas virto košmaru. Maddie, anksčiau buvęs sveikas, energingas, kupinas gyvybės vaikas, per 24 valandas po antrosios dozės buvo sumažintas iki luošinančio, riksmą sukeliančio skausmo, dėl kurio ji atsidūrė greitosios pagalbos skyriuje, kur ji apibūdino, kad jautė, kad kažkas „plėšia [jai] širdį. nors [jos] kaklas“.

Keletą ateinančių mėnesių košmaras tęsėsi, per kurį Maddie kelis kartus buvo paguldyta į ligoninę ir patyrė daugybę sisteminių sužalojimų. Jai reikia vamzdelio per nosį, kuriuo neša maistas ir vaistai, ir neįgaliojo vežimėlio pagalbai.

Ponia de Garay dokumentavo kiekvieną Maddie sužalojimo detalę ir pranešė apie tai pagrindiniam Pfizer tyrimo tyrėjui Sinsinačio vaikų ligoninėje, kur buvo atliktas vakcinos klinikinis tyrimas ir kur Maddie buvo gydoma ir paguldyta. Pirmiausia jie bandė Maddie laikyti „psichikos ligoniu“, sakydami šeimai, kad tai psichologinė ir Maddie vaizduotėje. Tada jie teigė, kad tai nesusiję su vakcina (žemiau esančios ligoninės įrašo kopija), o kai šis argumentas nepasiteisino, Pfizer, pranešdama FDA, šį trauminį nepageidaujamą reiškinį įvardijo kaip „funkcinį pilvo skausmą“.

Ponia de Garay per VAERS pranešė apie tai, kas nutiko CDC ir FDA 2021 m. birželio mėn., tačiau niekas iš šių agentūrų nesiekė papildomos informacijos arba nesikreipė į de Garays. Ponia de Garay taip pat susisiekė su NIH Nacionalinio neurologinių sutrikimų ir insulto instituto vadovu daktaru Nathu, atsakydama, kad yra „Apgailestauju, kad girdime apie jūsų dukters ligą“ ir kad „ Mes tikrai girdėjome apie daug neurologinių komplikacijų atvejų sudaro [sic] vakciną ir mielai pasidalinsime su jais savo patirtimi. (Šio el. laiško kopija pateikta žemiau.) Deja, išskyrus Maddie neurologo surengtą skambutį, NIH ar bet kuri kita federalinė sveikatos agentūra neatsakė. Netgi po to, kai ponia de Garay 2021 m. birželio 28 d. surengė spaudos renginį su senatoriumi Ronu Johnsonu, nei Pfizer, nei jokia sveikatos agentūra niekaip nesikreipė dėl Maddie sužalojimo"

aaronsiri. substack. com/p/fda-buries-data-on-seriously-injured   ATSAKYTI
Kiek 2021-11-10 17:28:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai kiek auklei reiktų sumokėti kai alga 500,kai Lietuvoj absoliuti dauguma uždirba 500_600 eurų ką nusamdyti,tokie kaip Kubilius,Juknevičienė,Lansbergiu šeimyna,galėtų moket daug daugiau,bet esmė kad neturi nei vaikų nei anūkų,Dievas neduoda    ATSAKYTI
Ona 2021-11-10 17:15:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Įdomu būtų žinoti, kokie Lietuvoje yra auklių agentūrų savininkų resursai.
   ATSAKYTI
Be to, 2021-11-10 23:48:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
@Ona Labai svarbu, kad tėvai, ypač tėtis, nebūtų idiotas. Būna glušų, manančių, kad ant jo namuose įdarbintos auklės galima rėkti, vadinti ją atmata, jei ji vyresnio amžiaus, nes ji yra įdarbinta ir tas suteikia jam elgtis despotiškai kaip vergvaldžiui.   ATSAKYTI
O patys parazitai 2021-11-11 04:22:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
@Be to, Kaip reta  
REKLAMA
Į viršų