Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
26
Lietuvės kuriami tortai – lyg iš pasakos (nuotr. asm. archyvo)

Bukarešte gyvenanti lietuvė Jurgita Nasser turi kuo didžiuotis. Jos kuriami tortai ir kiti konditeriniai gaminiai abejingų nepalieka.

26

Bukarešte gyvenanti lietuvė Jurgita Nasser turi kuo didžiuotis. Jos kuriami tortai ir kiti konditeriniai gaminiai abejingų nepalieka.

REKLAMA

Jau vien pažvelgus į jos paruoštus gaminius kyla klausimas, ar jie valgomi, o daugeliui net gaila atsikąsti – tokiu grožiu norisi tik žavėtis.

 

Naujienų portalui tv3.lt Jurgita pasakoja apie savo hobį ir sako, kad kiekvieną kartą, kai tik gamina skanėstus, savo veikla mėgaujasi.

„Aš esu savamokslė, nesu profesionalė. Daugiausiai žinių įgijau besidomėdama naujovėmis internete. Viskas prasidėjo atsitiktinai, kai kartą viena giminaitė ruošėsi švęsti gimtadienį, tačiau iškepusi tortą net nepagalvojo jo papuošti.

REKLAMA

Tada aš kaip tik auginau dukrytę, kuri buvo visai maža. Ji nuolat verkė, buvau pavargusi. Pasisiūliau papuošti tortą, kad tik giminaitė paimtų vaikelį ant rankų.

Tai buvo mano pirmasis puoštas tortas. Svečiai teigiamai įvertino, o aš radau puikų būdą atsipalaiduoti“, - pirmąją patirtį prisimena Jurgita.

Trijų dukrų mama atvira – kai vaikų daug, progų švęsti tikrai netrūksta. „Manęs niekada nežavėjo tai, ką siūlė konditerijos parduotuvės, todėl ėmiau domėtis, ką galiu padaryti pati. Vis dažniau ėmiau kepti namuose.

REKLAMA
REKLAMA

Norėjau savo šeimai suteikti geriausios kokybės maistą. Dar daugiau – norėjau, kad jis būtų kiek įmanoma sveikesnis.

Nesinorėjo vaikams duoti gaminių su konservantais ir visais kitais nereikalingais priedais“, - pasakoja Bukarešte gyvenanti lietuvė.

Iš pradžių gamindavo ji savo vaikų šventėms ir šeimai, o vėliau pasipylė užsakymai iš draugų. „Taip lygi šiol užsakymų daugėja, kartais net tenka jų atsisakyti. Tai nėra mano pagrindinė veikla. Pavadinčiau tai atsipalaidavimu ir kūrybine išraiška, hobiu.

Vis tik kai imu galvoti apie ateitį, svarstau, kad tai galėtų tapti pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu. Šiuo metu mažiausia torto kilogramo kaina yra 20 eurų ir ji kyla priklausomai nuo papuošimų. Kalbu apie Rumuniją, nežinau, kokios kainos yra Lietuvoje

Žinoma, tai juk darbas, reikalaujantis daugybės laiko ir kantrybės“, - prisipažįsta trijų vaikų mama ir sako, kad jai nuo mažumės itin patiko rankdarbiai bei kiti kruopštumo reikalaujantys darbai.

„Dirbu neskaičiuodama valandų, negalvodama apie atlygį. Svarbiausia – įgyvendinta idėja. Galiu perdaryti vieną detalę ir kelis kartus. Visas nuovargis dingsta, kai matau mane tenkinantį rezultatą ir patenkintus užsakovų veidus.

REKLAMA
REKLAMA

Tai – didžiausias atlygis. Geriausia energijos ir geros nuotaikos įkrova“, - pasakoja J.Nasser.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų