Rašyti komentarą...
Ne nu wamzdec,apie ką kalba?Rašliava verta nulis dėmesio!Kam visa tai?Neturit apie ką rašyt?Jokių idėjų?Tikrai žiauru....:(
Diversantų kursto neapykantą..
o kad ji žinotų, kad dar ir pilotas į ją nugara sėdėjo ...
LT.pileciams tik karavanu eit per smelynus,su Cameleis)))
ploja ir rusai ir lenkai ir vokieciai ir britai . Gal ir kitu šalių, nelabai įsidėmėjau, nes papraščiausiai nekreipiu į tai dėmesį. Esu ne iš mažiausių, todėl kojos remasi i kitų sėdima nugarinę dalį. Stengiuosi arba šonu kojas laikyt arba kuo rečiau keist padėtį , kad nesijaustų nepatogumų prieky sedintiems. Pačiam dažnai pamasažuoja nugara. O parašė pikta moteris
Teko iš miesto važioti į sava kaimą, tai šalia sėdėja smirdantis ūkininks primyžtom kėlnėm. Irgi gieda buva
Nieko blogo nepasakė,o teisybe.Visai nesvarbu ,kad skrendi ne pirmaja klase ankšta ar ne ne ankšta nereiktu spardyti sėdyniu ar žinat ,kad kojos batuose sušutusios iš jų išlysti.Pasieksi keliones tiksla,galėsi lysti į duša ir į tapkutes.Nieko neižeidinesiu ir nei apie kultūra,nei apie manieras ,bent jau knyga kokia galetu daugelis kokia paskaityti apie gražu elgesi ir tolerancija,pagarba.Ploti tikrai nereikia,užseniečiai iš mūsu juokiasi,o ne ploja…Gražios dienos!
Pagarbos ir kulturos..truksta
Pagarbos ir kulturos..truksta
Pagarbos ir kulturos truksta lietuviams.Skrydes daug daug kartu...ilipa i lektuva,o tada prasideda vaiksciojimai i tualeta( juk pries ilipant,isedant i lektuva..nueikite i tualetus,ju ten pilna ) Sukaliojimai,garsus pasikalbejimai,kur vienas vienam gale,kitas kitam...kaskokia betvarke padaro lietuviai,vos ilipe i lektuva. Niekur nemaciau,kad sitaip elgtusi...lyg tai ju nuosavas lektuvas skraidina juos lietuvius vienus.Juk zmones skrenda ir is toli...nori ramybes,tylumos..bet ne..garsai,muzika,tualetai...nera pagarbos kitam keleiviui,neturi kulturos,neturi susipratimo. Jei kas blogai,ar stumdo keliais,praneskite (stiuardesei )..darbuotojai,nes juk cia lektuvas,o ne nuosava masina,ka noriu ta darau..atsiprasytu...koju kvapas,tai gal ilga keluone buvo ,bet irgi galima pasakyti,kad pasleptu batus..ar kaip,tik graziai...Manau ploja tik lietuviai,nes nemaciau niekur,kad plotu,kaip kokiam koncerte...Lietuviai,turekite kulturos,savigarbos,supratimo..ilipe i lektuva bukite tylus ir ramus,tualeto reikmenis atlikite orouoste..o ne tik ilipe ir stumdytis,juk mazai lektuvai skrenda,kiekvienas keleivis nori ramybes ir poilsio,o ne klausytis jusu garsiu kalbu. Sekmes,bukite draugiski ir supratingi.
@Pagarbos ir kulturos..truksta parazitų,kiekvienas nori ramybės ir poilsio kaip tu lėktuve ramybę ir poilsį rasi jei lėktuvas burzgia taip,jog ausys užgula,kiba neskridai gyvenime tai tauški bile ką???
@Pagarbos ir kulturos..truksta Jei man reikia i tuoleta as i ji ir einu, jei man reikes atsigert as ir gersiu. Ka bedarysi vistiek kaskuriam bus blogai. Bus blogai jei valgys, bus blogai jei sukoses. Mielieji manau jei vaziuojate viesuoju tai ir nusitekite, kad vaziuojate ne vieni. Dvi ar daugiau valandu nusedeti ramei, neimanoma, man net laikas greiciau praeina kai yra judejimas. Nepastebejau jokios tragedijos kiek vaziavau buvo saunu o ir plojom.
Įves lietuviai naujas etiketo taisykles,o man patinka kai ploja,pilotas turi susitaikyt,kad skraidina įvairių tautybių žmones.
Man gėda dėl tokios kvailės kuri skelbia save protinga....
Į viršų