Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Apsirikęs ir ant uošvienikės.
kodėl nutraukti,jei ji tik gero nori padaryti,išmokyti meno.
Žmonės įprato daug problemų ""sukrauti"" alkoholiui.Juk žmogus turi smegenis,ne alkoholis.
@Simonas Alko blokuoja smegenis.
pasiulyk ir teva
Mane mama pagimde 14 metu.ištekejau 18 uz vyro 28m.mama 8 m pragyveno Čikagoj.prižiurejo senuka ligoni ir iuz jo ištekejo.tapo super ponia mirus jos vyrui.paliko jai visa turta.bet mes to nežinojome.grizo i lietuva.turejo problemu mot.ligomis.pasisake man viska.nupirko super grazia sodyba,pati rinkausi.mupirko dvi masinas,viena man,kita vyruj.ji gyvena Vilniuj.as pati jai pasiuliau pasimylet su mano vyru.nes alpo del jo.praejo jau trys metai,kaip tiksliai pagal grafika sestadieniais mamos trys valandos su musu vyru.zinau kad vyras jokios meiluzes netures,o gyvenam nuostabiai.jug ji mama.super bobute.viska perka.na o kad vyras jai padeda buti sveikai,tai as svekinu tik.ARGI GAILA.JUG MAMA.
Miėloji,saugok šeimą savo,ne viėna esi tokia,tokių atvejų daug,vyrui išgėrus tas pats,svarbu šilta viėtelė,o mamytei padėkok už tai,kad atvėrė akis Tau.Mylėk ją tik --atsiribok.
Permiegok su savo tėvu, atkeršyti ir mamai, ir vyrui
Išgalvotas straipsnis, daugiau nieko
O kas parašė,skaitys ir juoksis iš komentarų...
Įtraukti vyrą ir toliau visiems keturiems laimingai gyventi :) Jei vaikai gims ryži, tėvo darbas, jei uošvienė pagimdys vunderkindą, žento darbas :)
@Pasiulymas Gal uošvienė neturi vyro, tai ? Sudarai grafiką, tuomet jokio skirtumo, kurioje lovoje darbštus vyras miega, svarbiausia iš namų neina :)
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų