Kvepalai ant odos išsilaikys ilgiau: štai, ką turite padaryti

Malonus gėlių, gaivus citrusinis ar saldus irisų aromatas – kvepalų yra pačių įvairiausių ir kiekvienas išsirenka artimiausią kvapą pagal asmenybę. Visi malonų kvapą nori išsaugoti kuo ilgiau, tačiau, ką daryti, jei jis pakankamai greitai išgaruoja? Atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus.

Pirmiausia rekomenduojama kvepalus purkšti tose vietose, kur yra kelių, alkūnių, riešų ir kulkšnių sulenkimai. Jei esate įpratę kvepalus purkšti ant kaklo, tai darykite miego arterijos srityje.

Kad kvapas išliktų kuo ilgiau, prieš tepant reikia sudrėkinti odą. Tam puikiai tinka tos pačios kaip ir jūsų kvepalai produktų linijos losjonas arba kvapo neturintis kremas. Patepkite juo tą vietą, ant kurios purkšite kvepalus, leiskite nudžiūti ir tada kvėpinkitės. Pastebėsite, kad kvapas išlieka kur kas ilgiau.

Jei kvepalus esate įpratę purkšti tiesiai ant riešų, geriau jų netrinkite. Kai atliekate šį veiksmą, padidėja jūsų kūno temperatūra, todėl kvepalai taip greičiau išgaruoja.

Atsiminkite ir dar vieną svarbų dalyką – didesnis kvepalų kiekis neprailgina kvapo trukmės. Priešingai, kuo daugiau kvepinatės, tuo kvapas bus stipresnis ir labiau atstumiantis kitus žmones.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų