Kūdikio vardas įplieskė karą šeimoje: uošvis dėl to net nesikalba su sūnumi

Savo kūdikiui išrinkti vardą nėra lengva, ypač jei šeima laikosi savo tradicijų. 29-metė moteris įkėlė savo pasakojimą į socialinį tinklą „Reddit“ ir paprašė patarimo.

Ji paaiškino, kad ji su savo vyru Shay laukiasi savo pirmojo vaikelio − sūnaus. Jie buvo nusprendę, kad savo būsimiems vaikams suteiks jos pavardę Smith-Clark, taigi ištekėjusi ji pasirinko ne vyro pavardę Johnson, bet savąją.

Būsimoji mama pridūrė: „Noriu pabrėžti, kad tai buvo ne mano pasiūlymas, o vyro. O prie mano pavardės pridėti dar ir jo pavardę vaikams būtų tikrai neįprasta − Smith-Clark-Johnson būtų nelengva ištarti.“

Taigi, laiminga pora nusprendė pavadinti sūnų Connor, tačiau jos uošvis siaubingai pyksta.

Ji paaiškino: „Jis paskambino mums ir pasakė, kad Connor Smith-Clark jam netinka. Metų metus mano vyro giminėje visi pirmagimiai sūnūs tapdavo tik Shay Johnson. Aš tai žinojau, bet giminėje jau eilė pusbrolių ir dėdė pavadinti Shay, tačiau, renkant vardą, atsiklausiau vyro nuomonės, bet jis teigė, kad jam tas nesvarbu, nes žinojo, kad aš vadinti savo sūnų Shay Jaunesniuoju tikrai nenorėsiu. Mano uošviui labai nepatiko, kad pasilikau savo pavardę, o nepavadinus savo sūnaus Shay Johnson, aš, pasak jo, paniekinau šeimos tradiciją“.

Nebesikalba su sūnumi

Moteris sakė, kad įprastai jos uošviai yra malonūs žmonės, ji puikiai su jais sutaria, todėl ji nesuprato jų pasipiktinimo. Moters vyras stojo jos pusėn ir pasakė savo tėčiui, kad viena karta tikrai išgyvens be dar vieno Shay Johnson ir kad jo neseniai ištekėjusi sesuo taip pat ketina keisti tą tradiciją, kai susilauks vaikų. Deja, tėčio tai nenuramino, rašo dailystar.co.uk.

„Uošvis nenori nieko girdėti ir nebesikalba su mumis. Mano svainė pasiūlė duoti antrą vardą Shay, bet mes jau esame pasirinkę antrą vardą mūsų mirusio draugo garbei ir nei vienas nenorime nieko keisti“, − rašė moteris ir paprašė patarimo.

Internautai sureagavo. Vienas jų pakomentavo: „Jūsų partneris nėra prisirišęs prie tos tradicijos, taigi nėra priežasties keisti vardą. Jūsų kūdikis, jūsų taisyklės. Jo šeimos tradicijos nėra įstatymas. Įtikti uošviui, o patiems nesijausti laimingiems? Aukotis neverta“.

Kitas internautas teigė: „Neįtikėtinas seksizmas laikytis vyriškų tradicijų. Jūsų šeima, jūsų tradicijos, ir jos ne mažiau svarbios, nei Johnson šeimos tradicijos“.

Vienas komentatorius bandė įsivaizduoti šeimos susibūrimus: „Brangioji, susipažink su Shay Johnson, Shay Johnson II, Shay Johnson Jaunesniuoju, Shay Johnson Vyresniuoju, Shay Johnson III“.


Rašyti komentarą...
M
Mari
2021-04-16 12:07:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsibodot su tuo vardu Reddit.Tai uošvenei nepatiko,tai giminėm,o dabar uošviui.Turbut neturite ką rašyt.
Atsakyti
0

K
Kompromiso dėlei
2021-04-19 09:10:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtų palikus bent pavardę tėvo, tuo labiau, jei argumentas lengvesnis tarimas vaikams. Szmypf clalllk vaikui bent 7 metelius bus problemėlė. O dar jeigu tokia įsišaknijusi tradicija, apsižerginėt abu savanaudiška, jei vyras prispaustas lepšis, nereiškia, kad jis sutinka. Bet vis tiek ne uošviui, manau, spręst.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų