Kūdikio besilaukiančią šeimą supurtė žinios apie mirtį: jų sprendimas šokiruoja daugelį

Laukto ir planuoto kūdikio gimimas yra didžiausia šeimos šventė, tačiau ne visiems lemta patirti tokį džiaugsmą. Tačiau net kritiniu momentu kai kurios šeimos sugeba įžvelgti gėrį pačioje siaubingiausioje situacijoje, rašo BBC.

16

Hayley Martin atėjus pasidaryti 20 nėštumo savaitę priklausančio ultragarso tyrimo, gydytojai pranešė baisią žinią – jos nešiojamas kūdikis turi retą apsigimimą ir mirs arba gimdymo metu arba praėjus kelioms minutėms po gimimo.

Jau tris vaikus auginančiai Hayley ir jos vyrui Scottui, gyvenantiems Anglijoje, buvo paaiškinta, kad kūdikio išgelbėti neįmanoma, nes jam nesusiformavo inkstai, o nepakankamas amnionas nulėmė ir nepilnai funkcionuojančius plaučius. Pasitarę su gydytojais būsimi tėvai nusprendė, kad jie „dar nenori atsisveikinti su savo mažyle“. Galiausiai jie priėmė sprendimą, kad Ava-Joy pavadinta mergytė taps donore ir padės tiems, kurie turi galimybę gyventi.

„Gydytojai gali laikyti jos širdies vožtuvus net iki 10-ies metų. Kas nors yra geriau nei nieko... Žinome, kad ji negali tapti organų donore, bet audiniai taip pat yra labai svarbus“, - sako Hayley.

REKLAMA

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mamos pilve auganti mergaitė vos gimusi taps donoru

Jungtinės Karalystės Nacionalinės sveikatos sistemos atstovė Angie Scales tvirtina, kad tokie atvejai yra labai reti, nes laukianti procedūra yra labai sudėtinga.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų