tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Anot Floridos policijos, mažametis netyčia nužudė savo motiną šūviu į galvą, kai bute rado užtaisytą ginklą ir iššovė tuo metu, kai ji dalyvavo nuotoliniame vaizdo pasitarime.

Anot Floridos policijos, mažametis netyčia nužudė savo motiną šūviu į galvą, kai bute rado užtaisytą ginklą ir iššovė tuo metu, kai ji dalyvavo nuotoliniame vaizdo pasitarime.

REKLAMA

Kolega, kalbėjusi su 21 metų Shamaya Lynn, išgirdo garsų trenksmą ir pamatė, kaip moteris griuvo atgal ir ekrane daugiau nebepasirodė.

Bendradarbė surinko 911 ir pasakė dispečeriams, kad jos manymu, Lynn buvo nušauta, rašo dailymail.co.uk. Detektyvai sakė, kad Lynn sūnelis atrado pistoletą, priklausantį tėvui, ir šovė motinai į galvą jų namuose Altamonte Springs mieste, Orlando pakraštyje.

„Pareigūnai ir felčeriai padarė viską, kad suteiktų pagalbą Lynn, tačiau galvoje buvo mirtina šautinė žaizda“, − sakė policija.

Sukrėsta visa bendruomenė

Namuose taip pat buvo dar vienas vaikas, nei vienas jų nenukentėjo. Tęsiamas tyrimas. Dar neaišku, ar šaunamojo ginklo savininkui bus pareikšti baudžiamieji kaltinimai.

REKLAMA

„Jei turite šaunamąjį ginklą, laikykite jį saugiai užrakintą. Tokių incidentų būtų galima išvengti. Galima tik įsivaizduoti, kokia tai baisi tragedija šeimai, sukrėsta visa mūsų bendruomenė“, − sakė patrulis Roberto Ruiz jaunesnysis.

REKLAMA

Praėjusiais metais JAV įvyko 369 netyčiniai vaikų šaudymai, aukomis tapo 142 asmenys, nurodė ginklų kontrolės advokatų grupė „Everytown for Gun Safety“.

Praėjus kelioms dienoms, Šiaurės Karolinoje buvo nužudytas tėvas, kai valgant vakarienę, dvimetis sūnus netyčia jį nušovė. 29 metų Markovia Durham ir jo sūnus sekmadienį lankėsi berniuko močiutės bute Gastonijos mieste, kai apie 20.45 valandą įvyko nelaimė.

Berniukas, kurio pareigūnai neįvardijo, paėmė ginklą, manydamas, kad tai žaislas, ir šovė jam į nugarą, pasakojo močiutė Phyllis Holland. Ji sakė, kad Durham ginklą įsigijo neseniai.

REKLAMA

Berniukui vos dveji metai

Kai ginklas iššovė, išsigandęs berniukas išbėgo iš buto. Durham jau buvo negyvas, kai apie 21.30 val. į butų kompleksą atvyko pagalbos tarnybos.

Gastonijos policijos departamentas sako, kad neaišku, ar bus pareikšti kaltinimai, nes tyrimas dėl berniuko dalyvavimo įvykyje tebevyksta. Socialinių paslaugų departamentas dėl įvykio taip pat apklausė šeimos narius. Močiutė sako, kad berniukas vis dar nesupranta, kas įvyko ir nuolat klausinėja, kur tėtis. Ji sakė: „Jis nori savo tėčio. Jam tik 2 metai. Jis nesupranta“.

Vasario mėnesį 25-ių metų motina buvo nušauta Šiaurės Karolinoje, kai vienas iš jos penkių vaikų rankinėje rado pistoletą. Balandį mažametis Hiustone rado ginklą ir nušovė savo 8 mėnesių broliuką.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų