Rašyti komentarą...
Pagaliau po pusmečio patekai pas daktariuka ,o jis tau sako tai kur anksčiau buvai ko laukei iki paskutinios ir dabar aš tau padėti nebegaliu . Eilė tokia pas gydytojus sakau aš jam . Tai jis sako dabar kitoj vietoj stok i eile . Kad vartus i dangu atvertu.
Esu vilnietė,vakar užsiregistravau į Santaros klinikas pas lor gydytoją, tai eilės numeris1161, galvojau kad juokauja,bet pasirodo ne, pasakė mažiausiai pusę metų, to dar niekada nebuvo,ar gydymo įstaigos tyčiojasi iš ligonių,ar Lietuva tapo dvigubai didesnė,ger.prezidente ar jūs matote kas čia darosi valstybėje?
Pas šeimos gydytoją laukti mėnesį,pas sp
Pas šeimos gydytoją laukti mėnesį,pas sp
Onutėu
Patekti pas gydytojus specialistus yra sudėtinga todėl, kad jie " kala pinigus" privačiose klinikose, o poliklinikose reikia laukti, kol jie lakstinėja po kelias komercines klinikas. Pas tą patį kardiologą privačioje klinikoje mokėk pinigus ir pateksi per savaitę arba poliklinikoje lauksi 2-3 mėnesius. Prieš eilę metų kai tuometinis sveikatos ministras Andriukaitis pabandė pristabdyti gydytojų komercinius lakstinėjimus, nedelsiant buvo išsiųstas į Briuselį.
Visose gydymo įstaigose reikia panaikinti ydingą tvarką registruoti pacientus pas gyd. specialistus tik 1 dieną /mėnesį ir dar tą dieną reikia žinoti. Prisiskambinti į registratūrą neįmanoma, o jeigu ligonis dėl sveikatos problemų pats atvykti negali arba nesinaudoja internetu, tai patekti pas specialistą tampa misija neįmanoma.
Keista ,o tai jei bus mokamas gydymas ,tai eilės išnyks? Bet juk ir dabar gydymas yra mokamas nes visiems yra atskaitoma iš atlyginimų privalomas sveikatos ,draudimas
Taip, mažuose miesteliuose tas pats: registracija vieną kartą per mėnesį pas gydytojus konsultantus. Internetu neįmanoma prisiregistruoti, tai žmonės stoja į gyvą eilę. Gerai, kad reiktų laukti patalpoje, bet laukia lauke.
Tikrai ponui sveikatos ministrui labiau reikėtų domėtis, kodėl žmonės negali greičiau patekti pas gydytojus.
Buvo bardakas ir bus nėra tvarkos neįmanoma prisiskambinti kaip pensininkui užsiregistruoti neturint interneto ar nebūtų paprasčiau kad šeimos gyd į metus kartą duotu siuntimą nuo 65m amžiaus
Dabar kilo triukšmas manau tai tik laikinai ir vėl bus tas pats niekas nepasikeis buvo bardakas ir liks
Gerbiamas ministras galėtų pasidomėti ir nacionalinio vėžio instituto registracija,ten tas pats kas ir Klaipėdos jūrininkų ligoninėje , kaip pareiškė registratore laukti gali tekti ir du mėnesius vien tik konsultacijos, ir tai dar ne faktas
@J.B Nėra už ką gerbti tokio ministro, jeigu medicinos įstaigose, tokia betvarkė. Nejaugi Lietuvoje nėra protingų ir sugebančių vadovauti ligoninėms ir poliklinikos.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų