Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vasarai artėjant norisi atidengti kojas, tačiau netinkamos suknelės ar sijonai gali net sugadinti jūsų figūrą ir parodyti kojas iš ne tokios patrauklios pusės. 

Vasarai artėjant norisi atidengti kojas, tačiau netinkamos suknelės ar sijonai gali net sugadinti jūsų figūrą ir parodyti kojas iš ne tokios patrauklios pusės. 

REKLAMA
REKLAMA

„Bright Side“, parengė keletą stiliau patarimų, kurie jums padės pabrėžti figūros privalumus ir paslėpti mažus netobulumus.

Jei turite labai plonas kojas   

Daugelis moterų svajoja turėti plonas kojas, tačiau vis tiek reikia suderinti viršutinę ir apatinę kūno dalis. Taigi, čia yra keli patarimai, kuriuos galite naudoti, jei norite parodyti savo kojas:

1. Venkite stambių kulnų, nes jie gali atrodyti per daug masyvūs. 2. Pasirinkite aukštakulnius su užapvalinta bato nosimi, nes smailūs gali padaryti jūsų kojas pernelyg aštrias. 3. Tau tinka kelius siekiantys sijonai ir suknelės. 4. Pasirinkite drabužius, kurie padeda šlaunies pilnumo iliuziją. Tai gali būti peplum suknelės ir sijonai arba turintys raukinukus ir kišenes. Jie gali suteikti šiek tiek papildomos apimties klubų srityje. 5. „A“ formos sijonai ir suknelės taip pat puikiai tinka jūsų kojų formai.

REKLAMA
REKLAMA

Jei turite smailius kelius ar blyškias, randuotas kojas   

Yra keletas detalių, kurias geriau paslėpti, nes jos gali atitraukti nuo mūsų bendro įvaizdžio. Pavyzdžiui, aštrūs keliai, labai blyškios kojos ir randai. Pėdkelnės yra puiki išeitis, tačiau karštą vasarą jos gali ir nepadėti. Vietoj to galite išbandyti šiuos patarimus:

1. Sijonas turėtų uždengti kelio sąnarius. 2. Dėvėkite laisvą sijoną ar suknelę. 3. Venkite trumpų sijonų ir suknelių, turinčių daug raštų ir detalių. 4. Venkite tamsių batų, jei jūsų kojos per daug blyškios.

Jei norite, kad jūsų kojos atrodytų ilgesnės

Taip, žinoma, aukštakulniai yra geriausias sprendimas, jei norite atrodyti aukštesnės, tačiau tai gali varginti ir nėra praktiška juos nešioti kiekvieną dieną. Čia yra keletas būdų, kurie gali jums padėti be aukštakulnių.

1. Venkite tamsių batų iki kulkšnių, nes jie gali padaryti jūsų kojas vizualiai trumpesnes. 2. Jei dėvite sijoną ar suknelę be pėdkelnių, rinkitės odos spalvos batus, kad jūsų kojos atrodytų kaip viena ilga tiesi linija. Jei nusprendėte dėvėti pėdkelnes, rinkitės tos pačios spalvos batus. 3. Dėvėkite aukšto juosmens sijonus ir kelnes. 4. Venkite ilgų ir laisvų viršutinių drabužių.

REKLAMA
REKLAMA

Jei turite pilnesnes blauzdas ir kulkšnis

Pilnesnės blauzdos ir kulkšnys nėra problema, jei mokate apsirengti ir žinote, ko vengti:

1. Nemėginkite išryškinti šios srities nešiodami batus su dirželiais virš kulkšnių arba tokių, kurie raišteliais rišami aplink blauzdą. 2. Smailianosiai batai gali vizualiai paliekninti ir pailginti jūsų kojas. 3. Siauri pieštuko formos sijonai gali pabrėžti jūsų apatinės kojų dalies dydį. Verčiau dėvėkite A formos kirpimo sijonus ir sukneles. 4. Dėvėkite tamsias spalvas žemiau juosmens. 5. Venkite plokščių batų. Ant jūsų puikiai atrodys vidutinio aukščio kulnas.

Jei turite pasisukusias kojas

Kojos gali būti atrodyti tiesesnės naudojant tinkamas spalvas ir formas:

1. Nedėvėkite labai aptemptų kelnių. Verčiau dėvėkite tokias, kurios laisvesnės, platesnės. 2. Venkite aptemptų sijonų, kurie baigiasi ties keliais. Geresnis pasirinkimas – blauzdos vidurį ar kulnus siekiantis sijonas. 3. Vietoj raštų dėvėkite monochrominių spalvų kelnes. Batų spalvą suderinkite su kelnėmis.

Patarimas, tinkantis visoms

Paprastos, vientisos spalvos yra geras sprendimas visų tipų kojas turinčioms. Jie suteikia aukščio iliuziją. Jei norite paslėpti mažus netobulumas, nedėvėkite raštų. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų