Kokie ženklai rodo, kad atėjo laikas keisti langų uždangas?

Įsigijus ir namuose sumontavus žaliuzes ar roletus, retas pagalvoja apie tai, kad kada nors šias uždangas reikės pakeisti. Daugeliui pirkinys atrodo toks ilgaamžis, kad keitimas neatrodo reali galimybė – kol patys nepastebime akivaizdžių požymių, kad uždangos paseno ir reikalauja atnaujinimo.

Pasenti gali ne tik roletai plastikiniams langams, bet ir žaliuzės ar bet kurios kitos uždangos. Tad kokie tie požymiai, alškiai nusakantys, kad laikas pagalvoti apie langų uždengimų atnaujinimą?

Sugadintas uždangos audinys

Nereikėtų manyti, kad roletų audinys yra atsparus viskam. Ilgainiui specialiai neapdorotas, ryškias langų uždangų spalvas gali išblukinti saulė. Audinį nepataisomai sugadina ir laiku neišvalytos ar nepastebėtos dėmės. Išblukusios spalvos ir pamirštos dėmės ilgainiui tampa tik dar labiau pastebimos, todėl tokiu atveju „Domus Lumina“ siūlo keisti roletų audinį nauju, nekeičiant kitų langų uždangos dalių.

Tokiu atveju „Domus Lumina" specialistai pasirūpins langų uždengimų išmontavimu, sumontavimu ir konsultacijomis renkantis spalvas.

REKLAMA

Kardinaliai pakeistas interjeras

Kartais namams reikia pokyčių – tuomet atnaujinami baldai, pakeičiama sienų spalva, dekoracijos. Šiuo atveju dažnas nepagalvoja, kad atnaujinimo vertos ir jau ilgą laiką nekeistos langų uždangos.

Jei keisdami interjerą kardinaliai pakeitėte ir spalvinę patalpos paletę, nepamirškite langų uždangų. Nederanti spalva gali stipriai išbalansuoti ilgai kurtą harmoniją, tad tokiu atveju taip pat geriau pakeisti audinį, jį suderinant su nauju interjeru.

Vaiko kambario atnaujinimas

Žaismingi langų uždangų raštai mažųjų kambaryje paprastai džiugina tol, kol vaikai nepaauga. Tuomet senosios žaismingos, tačiau jau malonių jausmų nebekeliančios langų uždangos turėtų būti pakeistos. „Domus Lumina“ rekomenduoja leisti jaunuoliams patiems išsirinkti jiems patinkančias spalvas ir raštus, o jei kambaryje sumontuoti plastikiniai langai, rinktis specialiai jiems pritaikytas uždangas.

Sugedęs valdymo mechanizmas

Nuolat stringanti ar jau nutrūkusi ir kuriam laikui surišta roletų valdymo grandinėlė – dar viena priežastis atnaujinti langų uždangą ar bent jau pakeisti sugedusias jos dalis. Roletų remontas nėra brangi paslauga, o prireikus „Domus Luminos" specialistai gali atvykti į namus ir suteikti profesionalią konsultaciją, įvertinti roletų funkcionalumą, nustatyti jų susidėvėjimo lygį ir pateikti optimalų remonto sprendimą.

Neestetiškas senų roletų dizainas

Pirminis roletų langams dizainas buvo visiškai paprastas, orientuojamas daugiau į funkcionalumą, nei į estetinę pusę – tokio roleto audinio kasetė nepridengta, dažnai dėl per siauro audinio kyšo susukimo vamzdis, lieka daug tarpų, pro kuriuos į patalpą patenka erzinanti šviesa.

Senus roletus kai kurie bando pridengti užuolaidomis, tačiau specialistai siūlo šias pasenusias uždangas tiesiog atnaujinti. Praktiškas pasirinkimas – funkcionalūs roletai plastikiniams langams. Jie ypatingai tinka tiems, kurie vakarais nori visiškai užtamsinti patalpas ir padidinti langų estetiškumą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų