naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Knarkimas paprastai nekelia susirūpinimo, tačiau gali virsti tikru galvos skausmu jūsų partneriui, kuriam tenka klausyti jūsų knarkimo. Miego ekspertas atskleidė neįprastą knarkimo prevencijos būdą.

Knarkimas paprastai nekelia susirūpinimo, tačiau gali virsti tikru galvos skausmu jūsų partneriui, kuriam tenka klausyti jūsų knarkimo. Miego ekspertas atskleidė neįprastą knarkimo prevencijos būdą.

REKLAMA

Jo teigimu, šis būdas padėjo jo klientams ir gali padėti nustoti knarkti ir jums, jei susiduriate su šia problema. Tereiks vieno produkto, kurį jau tikriausiai turite savo virtuvės spintelėje, rašo thesun.co.uk.

James Wilson, miego specialistas, dienraščiui „The Sun“ sakė: „Žmonės, kurie knarkia, ypač jei prieš miegą valgė aštrų maistą ar vartojo alkoholį, gali išgerti šaukštą alyvuogių aliejaus.

Jis veikia priešuždegimiškai ir sumažina knarkimą. Iš patirties žinau, kad tai nėra malonus ar skanus būdas. Jis nepadeda visiems iš karto atsikratyti knarkimo. Tačiau daugeliu atvejų tai suteikia daugiau laiko partneriui užmigti iki jums pradedant knarkti.“

REKLAMA

Alyvuogių aliejaus nauda

J. Wilson sakė, kad alyvuogių aliejaus nebūtina naudoti kiekvieną naktį, geriausia naudoti, kai kvėpavimo takuose yra uždegimas.

REKLAMA

„Pavyzdžiui, kai esate šiek tiek peršalę. Tačiau pastebėjau, kad jis geriausiai veikia, kai žmonės yra pavalgę aštraus maisto arba pavartoję alkoholio“, – sakė jis.

Žmogus knarkia, kai burnos ir gerklės raumenys atsipalaiduoja taip stipriai, kad dalinai užblokuoja kvėpavimo takus ir atsiranda vibracija. Kuo labiau susiaurėja jūsų kvėpavimo takai, tuo sunkiau praeina oras ir tuo garsiau knarkiama.

Alyvuogių aliejus gali padėti sumažinti šią vibraciją mažindamas kvėpavimo takų patinimą, kurį dažnai sukelia aštrus maistas ar alkoholis. Jis palaiko gerklės audinių drėgmę, sumažina kontaktą, taigi mažėja ir vibracija.

REKLAMA

Ar ši natūrali padės jums atsikratyti knarkimo, priklausys tik nuo to, kaip stipriai knarkiate. J. Wilson įspėjo, kad kai kurie žmonės knarkia dėl paplitusio sutrikimo, vadinamo miego apnėja.

Paprastai miego apnėja sergantys žmonės ne tik garsiai knarkia, jie miego metu skleidžia springimo ar sunkaus kvėpavimo garsus.

Kas padeda sumažinti knarkimą?

Taip nutinka todėl, kad miego metu kvėpavimas sustoja ir po kurio laiko vėl prasideda. Kiti miego apnėjos požymiai: mieguistumas dieną, galvos skausmas ryte, sunkumas susikaupti.

REKLAMA
REKLAMA

NHS įspėja, kad miego apnėja gali sukelti daugybę kitų ligų, įskaitant aukštą kraujospūdį ir depresiją. Taip pat dėl sumažėjusios koncentracijos didėja autoavarijos rizika. Todėl svarbu kreiptis į šeimos gydytoją, jei manote, kad knarkimas gali išduoti rimtą ligą.

Jei dar nebandėte, yra keletas gyvenimo būdo pokyčių, kurie gali padėti sumažinti knarkimą. Tai apima:

  • svorio metimą, jei turite antsvorio;
  • miegojimą ant šono, ne ant nugaros ar pilvo;
  • metimą rūkyti;
  • alkoholio atsisakymą;
  • migdomųjų vaistų atsisakymą.

Jei išbandėte visas namines priemones, galite įsigyti dešimtis produktų, kurie palengvina knarkimą, įskaitant prietaisus, kurie palaiko kvėpavimo takus atvirus.

Geriausia kreiptis į šeimos gydytoją, kad jis patartų, kas padės, jei nustato, kad burnoje ar gerklėje blokuojami kvėpavimo takai.

to aliejaus, ir nepajusite
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų