REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Kauno rajone įsikūrusiai šeimai gimė trynukės (nuotr. Kauno rajono bendruomenė)

Kauno rajono Alšėnų seniūniją aplankė trigubas džiaugsmas – prieš kelias savaites čia įsikūrusiai šeimai gimė trynukės.

7

Kauno rajono Alšėnų seniūniją aplankė trigubas džiaugsmas – prieš kelias savaites čia įsikūrusiai šeimai gimė trynukės.

REKLAMA

Džiugia žinia „Facebook“ pasidalino Kauno rajono bendruomenė. Pažymima, kad antrus metus iš eilės prieš pat Kalėdas Kauno rajone gimsta trynukės.

„Šįkart trigubas džiaugsmas aplankė Aistės ir Vitalijaus Savickų šeimą, gyvenančią Alšėnų seniūnijoje, Bijūnų kaime. Jiems lapkričio 7 d. gimė trys mergaitės: Sofija, Klėja ir Austėja“, - rašoma socialinių tinklų įraše.

Dvi dukros yra identiškos dvynės, tad ir jų vardai skamba panašiai: Klėja ir Austėja, nors tokie vardai parinkti atsitiktinai. Du vardus sugalvojo mama, trečiąjį – tėtis.

Gausią šeimą pasveikino Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Alšėnų seniūnė Indrė Dambauskienė bei Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė.

REKLAMA
REKLAMA

Labai lauktas šeimos pagausėjimas

Mažylių tėtis pasakojo, kad šeima labai laukė pirmagimio, todėl žinią apie nėštumą lydėjo džiaugsmas:

REKLAMA

„Po pirmo apsilankymo pas gydytoją žmona nieko nesakė, kol neatsisėdo į automobilį. Tuomet sužinojau, kad turėsime dvynukus. Bet ši istorija tuo nesibaigė, nes po to dar vieno apsilankymo pas gydytojus, išgirdome, kad laukiamės trijų kūdikių. Buvo lengvas šokas.“

„Sveikiname ir džiaugiamės kartu su jumis. Lai mažylės auga sveikos ir mylimos. Linkiu, kad jūsų šeima Kauno rajone stipriai įleistų šaknis“, – šeimą sveikino meras, taip pat daugiavaikei šeimai įteikti trys kūdikio kraiteliai bei dovanų čekis.

REKLAMA
REKLAMA

Rašoma, kad mažylės gimė anksčiau, tačiau jų sveikata puiki – trijų savaičių naujagimės yra stiprios, žvalios ir džiugina savo tėvelius.

„Sofija nors pati vyriausia sesė, tačiau gimė mažiausia – nesvėrė nė 2 kilogramų. Bet mergaitė nesiskundžia apetitu ir jau svoriu pasiekė savo seses“, – besididžiuodamas pirmaisiais dukros pasiekimais pasakojo jaunas tėtis Vitalijus.

O trynukių mama Aistė sako jau dabar pastebinti, kad visos trys sesės yra skirtingos.

„Jeigu viena pradeda verkti, tai kita šypsosi, o trečioji stebi“, – teigė ji.

Tėveliai neslepia džiaugsmo, kad mergaitės labai ramios, gerai miega, tiesa, joms nepatinka, kai yra perrengiamos. Užtat mažyles itin sudomino pirmosios maudynės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nors šeima turi ir trigubą džiaugsmą, ir trigubus rūpesčius, jie puikiai tvarkosi, padeda netoliese, Garliavoje, gyvenanti močiutė.

„Aš užaugau Garliavoje, mano tėvai ten ir gyvena, o vyras kilęs iš Trakų, bet savo namų ieškojome Kauno rajone, mums čia labai patinka“, – pasakojo A. Savickė. Vyras jai paantrino ir papildė: „Į naujus namus atsikraustėme neseniai, bet greitu laiku jie mums bus per maži“, – tėvų įspūdžiais dalinamasi įraše.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų