Rašyti komentarą...
Yra toks Nimbamedzio aliujus. Stebuklus daro.
@Nebutina Nimbamedis tai natūralus antibiotikas.
Ji teisi skiepa gali buti alergiski
@Privatu Jeigu vaikas turėjo polinkį, fona tai išprovokavo. Turėtų gimusiems vaikams padaryti pilna kraujo analizę, kad galima būtų patikrinti, kas vyksta po skiepų.
Mano dukrai skiepai padėjo įgyti epilepsiją, gydytojai ilgai jieškojo kaltų šeimoj, bet kadangi turiu giminėj medikų, tai padėjo nustatyti priežastį, tik prašė neviešinti. Anūkas buvo paskiepytas ir po skiepo, praėjus laikui ,vaikas netoleravo jokių baltymų- visos tėvų santaupos suėjo gydymui ir lakstymui priežastį nustatyti- gydytoja puse lūpų pripažino, kad skiepas kaltas, sūnų paskiepijo be mano žinios mokykloje nuo gripo- po dviejų mėnesių vaikas susirgo, vos nemirė ir daktarai aiškiai pasakė, kad skiepas prisidėjo. O poniai Juknevičienei noriu pasakyti (ir ne tik jai!!)- tokią kietą komsomolką ir dabar semo narę gydytoja pediatre vadinti liežuvis neapsiverčia, nes tokios kaip nugydo, tai joks profesorius neatitaisys!!!!!
X skaitykites su žodžiais linkiu puikių gražių demeliu
Vasara važiuokit prie jūros. Tai padeda nuo elergijos. Aš pati esu alergikė ir mano dukros nuo gimimo alergikės. Nuo žaizdų apsaugodavau hormoniniais tepalais ir bintavimu . Mergaitės buvo skiepijamos. Gerai žaizdos gydavo prie jūros. Vanduo ir saulė greitai geri vaistai.
@Danguolė Super hormonai vakams, ir visa gyvenima hormonais siulot vaikus tepliot? Truksta zodziu...
Tevai neskiepija,nes negarantuoti skiepu saugumu..Kaip ir mes negarantuoti vaistais pvz. du vienodos sudeties,veikia skirtingai. Juodas biznis ta farmacija ji ir medikus paverte aukomis
@As Medikų deja aukomis ne pavertė, jie puikiai viską žino ir slepia informacija
Tevai neskiepija,nes negarantuoti skiepu saugumu..Kaip ir mes negarantuoti vaistais pvz. du vienodos sudeties,veikia skirtingai. Juodas biznis ta farmacija ji ir medikus paverte aukomis
Skiepai nera blogai tik manau gal ta vaikuti ir aplamai zmones pirma istirti turi kam elergiskas otada skiepyt arbe ne ir nebutu tokiu baisiu rekciju i skiepus.odaba sauna visiem nes taip reikia, o zmoniu organizmai tai nevisi vienodi.
Mano dukrai jau 16m., mes susidūrėme su tomis pačiomis problemomis, kai dukra buvo maža, būtent po skiepų jai prasidėjo stipri alergija, taip pat ėjom kryžiaus kelius, vedėm dienoraštį ką valgė, per kiek laiko išbėrė, nes kol buvo maža, tyrimai nuo alergijos nieko nerodė. Galvojau, kad ją beria nuo visko. Kai paaugo ir tyrimus pakartojo, alergiją rodė beveik viskam, tiek maisto, tiek kitiems alergenams. Alergologė sakė, kad tokie tyrimų rezultatai, nes organizmas įsiaudrinęs. Atsisakėm pagrindinių produktų kiaušinių ir pieno produktų, ir dabar negali jų vartoti. Augant situacija pagerėjo, bet po 15 metų privalomo skiepo, vėl buvo stipri alerginė reakcija. Skiepai yra baltymo pagrindu, todėl ir išprovokavo. Bet kitos ligos, taip pat baisios. Tikrai nesu prieš skiepus, bet manau, kad alergiją išprovokuoti tikrai gali.
@Jurgita Mano pirmagimis taip pat po skiepų tapo alergiškas. Nes skiepus atideje buvom ir skiepinau vėliau nei rekomenduoja kalendorius. Tad užteko vienos vakcinos nuo 5 ligų (konkrečiai pentaxim) kai prasidėjo tas pat kaip šiai mergaitei. Laimei ne taip agresyviai išoriškai. Bet staiga tapo atopikas. Ir sutapimas, kiti du vaikai visiškai nieko, nes jau negavę nei vieno skiepo. Sakyčiau tai būtų tik vienas toks atvejis. Bet tai jau tampa masiškai. Žinoma, nesakau, kad tai vien dėl vakcinų taip pasidarė, bet matomai tai buvo kibirkštis į žibalą, kad ir įvyko sprogimas. Mano atveju mes dar laimingi, nes nenoriu net pagalvot, jei vakcinuociau viską pagal rekomendacijas..
Mama keistokai elgiasi - vaikui nustatyta eilė alergijų, dar, be abejo, daug ko ir nerodo, tačiau saldainius duoda 1,5 metų vaikui - ar bent sudėtį skaito? Stebisi paskui, kad vaiką beria...skiepai kalti, kai maitina kur kas kenksmingesniu dalyku - skiepai nėra vitaminai, turi šalutinį poveikį, bet nauda atsveria. Gaila vaiko, jei tai iš tikro paskutinis skiepas, nes mama jos gyvybei kelia pavojų. Mano dukra irgi turi labai stiprią alerginę reakciją kiaušiniui, o beveik į visų vakcinų sudėtį įeina kiaušinio baltymas - nė po vieno skiepo nebuvo reakcijos, nes tas baltymas vakcinoje yra “suardytas”, tokiu būdu reakcijos nesukelia. Net jei ir atsirastų reakcija po skiepo, ji po maksimum savaitės praeitų, akivaizdu, kad reikia mitybą bei aplinką koreguoti užuot kaltinus skiepus.
@2 alergiškų vaikų mama Nors vienas protingas komentaras. Sutinku 100%.
Į viršų