Kariškis po 75 metų surado savo jaunystės meilę: iš laimės verkė abu

Antrojo pasaulinio karo įkarštyje jaunas amerikiečių kareivis, paskirtas į mažą Prancūzijos miestelį, iki ausų įsimylėjo aštuoniolikmetę prancūzę.

Nuo tada praėjo 75 metai ir KT Robbinsas, kuriam dabar 97 metai, pagaliau vėl susitiko su moterimi, kurios nuotrauką brangino daugiau nei pusę amžiaus, rašoma dailymail.co.uk.

Robbinsas buvo 24 metų JAV armijos kareivis, kai šiaurės vakarų Prancūzijos miestelyje Briey jis pirmą kartą pamatė Jeannine Ganaye, kuriai dabar 92,

Robbinsas ieškojo, kas galėtų išskalbti jam drabužius ir merginos mama sutiko jam padėti. Pora greitai įsimylėjo, bet po dviejų mėnesių Robbinsui buvo įsakyta skubiai miestelį palikti ir keliauti į rytinį frontą, kovoti su Ašies pajėgomis.

„Aš jai pasakiau, kad gal grįšiu ir ją pasiimsiu, bet to padaryti nepavyko.“ – Prancūzijos televizijai „France 2“ pasakojo Robbinsas. –

„Kai jis išvažiavo sunkvežimiu, aišku, verkiau, man buvo labai liūdna.“ – pridėjo Jeannine, kurios pavardė dabar yra Pearson. – „Gaila, kad po karo jis grįžo į Ameriką.“

Kai 1945 metais karas baigėsi, Jeannine ėmė mokytis angliškų frazių, tikėdamasi, kad Robbinsas vieną dieną sugrįš jos ieškoti. Deja, 1940 metais į Pirmojo diviziono 26–ąjį pėstininkų batalioną paskirtas ir vėliau kepykloje savanoriavęs Robbinsas grįžo į Ameriką.

Ten jis sutiko Lilianą, savo žmoną, su kuria praleido 70 metų. Jie daugiau nei 50 metų kartu dirbo techninės įrangos parduotuvėje Misisipės valstijoje. Liliana mirė 2015 metais, būdama 92. Taip pat ir Jeannine įsimylėjo antrą kartą. Ji ištekėjo 1949 metais ir pagimdė penkis vaikus.

Tačiau Robbinsas niekada nepamiršo savo meilės iš Prancūzijos ir saugiai paslėptas laikė nespalvotas jos ir miestelio nuotraukas. Kai su juo susisiekė reportažą apie Antrojo pasaulinio karo veteranus rengę prancūzų žurnalistai, jis vis dar turėjo tą nuotrauką.

Robbinsas parodė jiems Jeannine nuotrauką ir pasakė, kad norėtų sugrįžti į jos miestelį ir susirasti jos šeimą, kai keliaus į Prancūziją Išsilaipinimo Normandijoje 75–ųjų metinių proga.

REKLAMA

Jis manė, kad Jeannine jau bus mirusi, ir sakė: „Aišku, jos daugiau niekada nepamatysiu.“

Tačiau žurnalistams pavyko Jeannine surasti – ji gyveno senelių namuose Montigny–lès–Metz, Moselyje, maždaug 27 mylios nuo tos vietos, kur pora pirmą kartą susitiko.

Robbinso ir Jeannine susitikimą žurnalistai surengė šiuose senelių namuose ir karo veteranui pranešė: „Ji gyva ir tavęs laukia.“ „Juokaujate!“ – nudžiugo Robbinsas.

Susitikę Robbinsas ir Jeannine iškart apsikabino ir žiūrėjo vienas kitam į akis su susižavėjimu ir džiaugsmu. „Aš visada tave mylėjau. Visada buvai mano širdyje.“ – Robbinsas prisipažino Jeannine.

„Jis pasakė, kad mane myli. Tiek suprantu.“ – Jeannine prancūziškai pasakė vienam iš žurnalistų.

Tuomet Robbinsas išsitraukė Jeannine nuotrauką, kurią saugojo tiek metų, ir jai pasakė: „Čia – tu.“

„Oho“ – nustebo ji.

Tuomet Jeannine paklausė, kodėl Robbinsas nesugrįžo jos ieškoti anksčiau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų