Karalienė atsisako populiarios tradicijos: viskas dėl koronaviruso

Šiais metais 95-ąjį jubiliejų minėsianti karalienė Elizabeth II paskelbė, kad 2021-ais metais atšaukiami visi karališkieji padėkos vakarėliai tiek Londone, tiek Edinburge.

Kaip pranešė Buckinghamo rūmai, dėl vis dar siautėjančio koronaviruso ir skelbiamų apribojimų, buvo labai sunku suplanuoti, kada ir kokie iškilmingi karališkieji padėkos vakarėliai galėtų vykti. Galiausiai nuspręsta, kad šiais metais karališkųjų rūmų kiemuose jie nevyks.

Kasmet rūmų prieigose rengiami susiėjimai skirti pagerbti visus piliečius, kurie prisideda prie labdaringos veiklos, skiria daug laiko bendruomenėms ir jų susivienijimui. Taip pat padėka išreiškiama kariams ir diplomatams.

Dažniausiai kiekvieną vasarą vyksta keturi tokie pagerbimo vakarėliai, jie organizuojami Buckinghamo rūmų kieme Londone arba Holyroodhouse rūmų kieme Edinburge.

Oficialus rūmų atstovas skelbė, kad per keturis vasarą organizuojamus tokius vakarėlius karalienė sukviečia apie 30 000 svečių. Jie vaišinami popietės arbatėle, pyragėliais, sumuštiniais. Į kiekvieną šių vakarėlių atvyksta ir pati karalienė, kiti karališkosios šeimos nariai.

Kadangi beveik visi karališkosios šeimos nariai yra rizikos grupėje susirgti sunkesne koronaviruso forma, manoma, kad tai taip pat prisidėjo prie sprendimo iškilmes atšaukti.


Rašyti komentarą...
C
Cirkovidas
2021-01-18 18:35:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pisa prota tą karaliene ww3 pareina
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų