• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karalius Karolis III ir Velso princesė Kate Middleton abu kovoja su sveikatos problemomis, tačiau jie tapo ramsčiu vienas kitam, o karaliaus ištarti žodžiai išklojo visą tiesą apie jų santykius su Kate.

Karalius Karolis III ir Velso princesė Kate Middleton abu kovoja su sveikatos problemomis, tačiau jie tapo ramsčiu vienas kitam, o karaliaus ištarti žodžiai išklojo visą tiesą apie jų santykius su Kate.

REKLAMA

Kate dės visas pastangas, kad apsaugotų savo vaikus princą George‘ą, princesę Charlotte ir princą Louisą nuo jos ir karaliaus Karolio III sveikatos bėdų ir leistų karaliui ir toliau būti „linksmu seneliu“ jo anūkams, sako karališkosios šeimos ekspertė.

Nepaisant to, kad ir karalius, ir princesė susidūrė su sveikatos problemomis, jie randa paguodą dalydamiesi savo išgyvenimais vienas su kitu. Juos sieja stiprus ryšys ir jie dažnai vienas apie kitą atsiliepia geru žodžiu.

Jų geri santykiai bus paramos šaltiniu šiuo sunkiu metu, kartu su džiaugsmu, kurį atnešė princas George‘as, princesė Charlotte ir princas Louisas, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Karaliaus žodžiai išdavė glaudų ryšį su Kate

Pasak buvusios BBC karališkosios korespondentės Jennie Bond, šis ypatingas ryšys tarp karaliaus, jo marčios ir anūkų dabar yra labai svarbus.

REKLAMA

„OK!“ Jennie pasakojo: „Pastebėjau, kad po Kate žinos apie vėžį paskelbimo karaliaus palaikymo žinutėje jis sakė, kad palaiko „glaudžiausią ryšį su savo mylima marčia“. Mane pribloškė tai, kad jis pasakė ne glaudų, o glaudžiausią.“

Ji pridūrė: „Be jokios abejonės, vėžys sutvirtino ir taip tvirtus santykius. Labai jaudina mintis, kad Karolis III, kai jie abu gulėjo ligoninėje, ėjo aplankyti Kate. Suprantama, kad karalius buvo labai sujaudintas po jųdviejų asmeninių pietų Vindzoro pilyje kitą dieną po to, kai ji pranešė savo diagnozę.

REKLAMA
REKLAMA

Yra labai nedaug žmonių, kuriais vyresnieji karališkosios šeimos nariai gali pasitikėti, būdami tikri, kad viskas, ką jie pasakys, išliks paslaptyje. Esu tikra, kad tiek Karoliui III, tiek Kate tai buvo puiki galimybė aptarti savo emocijas, taip pat chemoterapinį gydymą ir tai, kaip jie jaučiasi.“

Jennie taip pat teigė: „Žinoma, Kate turi savo tėvą, į kurį gali kreiptis, todėl ji neieško, kas jai atstotų tėvą, bet manau, kad su Karoliu III ji užmezgė išties artimus santykius. Jis neslepia, kad nepaprastai ja didžiuojasi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Juk prisiminkite, kaip Diana sakė, kad jis visada norėjo dukters. Jis myli anūkus ir dabar kur kas dažniau juos mato Vindzore arba Sandringame.

Vaikams turi būti ypač sunku žinoti, kad serga ir jų senelis, ir mama. Bet esu tikra, kad Karolis III, kaip ir Kate, stengiasi juos nuo to apsaugoti ir toliau, kiek tik gali, yra linksmas senelis jų glaudžiame mažame būryje.“

Manoma, kad Velso princesė sveiksta Anmerio rūmuose Norfolke, nes jaunieji karališkosios šeimos nariai toliau mėgaujasi Velykų atostogomis. Manoma, kad karalienė Elžbieta II po 2011 m. įvykusių vestuvių porai padovanojo šį namą, į kurį jie mėgsta pabėgti ir kur jie turi platų artimų draugų ratą.

Rūmuose buvo atliktas kapitalinis remontas – uždengtas naujas stogas, įrengtas žiemos sodas, nauja virtuvė, pasodinta daug medžių, kad princas ir princesė turėtų daugiau privatumo. 2015-2017 m. šeima visą laiką gyveno Norfolke, nes princas George‘as lankė netoliese esantį Montessori darželį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų