Kaluginas: TOP3 ženklai, kad jūsų partneris jums neištikimas

„Ar mano vyras tikrai galėtų būti neištikimas?“, „Kaip man suprasti, kad jis turi kitą?“ tokie ir gausybės kitų klausimų kyla daugelio moterų galvoje. Tv3.lt studijoje viešėjęs psichoterapeutas Andrius Kaluginas atskleidė, kokie požymiai išduoda, jog jūsų partneris turi kitą.

9

Psichoterapeutas Andrius Kaluginas atskleidžia, kad partnerio neištikimybės požymių yra tikrai nemažai. Svarbiausia, juos pastebėti laiku.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyras už atlygį santykiauja su kitomis: įskaudinta žmona tylėti nebegali

Staigūs pokyčiai

Anot A. Kalugino, pats svarbiausias pirmas neištikimybės požymis yra universalus, bet esminis – pokyčiai.

„Jeigu partneris po vieno vakarėlio ar tiesiog staiga ima keistis, nesvarbu, į teigiamą ar neigiamą pusę. Pavyzdžiui, jeigu partneris tampa staiga labai dėmesingas, mylisi ženkliai daugiau nei anksčiau arba priešingai – staigiai atšąla, tampa piktas, agresyvus. Tai rodo, kad santykiuose kažkas yra blogai ir nebūtinai tai tik neištikimybė“, – sako jis.

Pokyčiai rodo, kad partnerio viduje ir širdyje yra pasėtas abejonės grūdas. Pasak psichoterapeuto, dažnai moterys nepastebi neištikimybės požymių, nes patiki partnerio pokyčiais į gerą, kurie taip pat gali išduoti vyro nuodėmę.

Partnerio užsisklendimas ir naršymas telefone

Dar vienas požymis, kuris yra vadinamas „vadovėliniu“ – nuolatinis telefono naudojimas. Tačiau A. Kaluginas šį požymį yra linkęs kvestionuoti, nes gyvename šiuolaikiniame moderniame pasaulyje, kuriame internetiniai pokalbiai gali būti nekalti ir neperžengiantys ribų.

„Dar vienas neištikimybės požymis – užsisklendimas. Staiga partneris be ypatingų priežasčių tampa uždaresnis nei anksčiau, mažiau pasakoja apie save, užsisklendžia, nors anksčiau ir buvo dialogas“, – tikina A. Kaluginas.

Visą pokalbį su psichoterapeutu galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų