Psichoterapeutas Kaluginas atskleidė, kodėl Lietuvoje mažėja normalių vyrų

Santykiai visą gyvenimą buvo bene aktualiausia kiekvieno žmogaus gyvenimo tema. Juk tikrai niekas nenorėtų likti vienišas. Kokia yra gerų santykių paslaptis ir ką daryti, kad viskas nesibaigtų skausmingai ir nelaimingai, pataria psichoterapeutas A. Kaluginas.

Visi trokšta idealių santykių, tačiau vos tik atėjus progai pasikalbėti, dažnai žmonės atsisako aiškintis atvirai su savo partneriu. Psichoterapeutas A. Kaluginas teigia, kad poros nesako tiesos dėl to, nes bijo likti nesuprasti. 

„Bijo, kad pasakys kažką, kas įžeis partnerį. Pavyzdžiui, žmona paklaus vyro, kelintą valandą jis šiandien grįžta. Tai normalus klausimas, tačiau vyras jį gali interpretuoti kaip nepasitikėjimą ir kontrolę. Tada kitą kartą žmona to pradeda neklausti. Tai paprastas pavyzdys, tačiau yra daug dalykų, susijusių su būsenomis viduje, – sako A. Kaluginas.

Dažnai žmonės dar prieš kurį laiką pajaučia, kad jų poros santykiams ateina pabaiga. Tačiau psichoterapeutas pasakoja, kad neretai poros nesiskiria dėl baimės likti vieni, pareigos jausmo.

„Normalių vyrų Lietuvoje mažėja. Ypač moterims yra sunku rasti normalų vyrą. Kažkas emigruoja, kažkas tampa totaliais mamyčiukais, panyra į darboholozimą, kažkas pradeda vartoti daug alkoholio dėl streso, labai daug problemų su lytine potencija, šita problema vyrų tarpe jaunėja“, - sako pašnekovas.

Visą pokalbį su psichologu A. Kaluginu žiūrėkite čia:


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2018-11-29 08:37:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daug berniukų auginama ir auklėjama kaip neįgalius -visur ir visada jais turi būt pasirūpinama, tai ir auga infantilais. Kitas dalykas, pačios moterys klykia rėkia, kad jos viską gali pačios, o vyrai tik priekabiauja, prievartauja, pedofilai ir pan. O kad vyriškų vyrų mažėja, pastebėjau, kaip ir moteriškų moterų. Priviso visokių pyd arų, barakudų ir pan.
Atsakyti
0

A
2019-11-23 00:53:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Diana.
Jei moteris rodytųtiek pat dėmesio kiek vyras, viskas būtų gerai
Atsakyti
0

M
Man vienodai
2019-10-14 00:15:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaltos pačios moterys įsipisinėja, kad neranda vyro, o net nenori su juo susipažinti.
O kad jas palieka irgi jos kaltos pačios yra šaltos. Vyrams irgi reikia šilumos santykiuosia. O netik priekaištavimo. Vyras viska gal padaryti, bet jei moteris jam dėl visko oriekaištauje tai kam jam stengtis?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų