Atsikėliau užverktomis akimis. Ką ten atsikėliau! Gi nemiegojau visą naktį... Taip jau atsitiko, kad jis mane paliko. Na bent jau aš taip galvoju, kad jis taip pasielgė.

Nes kaip gi kitaip suprasti, kad jis neatsakė vakar į mano SMS žinutę? Ir į „skype“ flirtą atsakė tik šyptelėjimu... Žinoma, taip gali galvoti tik protinga moteris. Bet ne aš – aš vis dar netikiu, kad mane, tokią puikią nuostabią nepakartojamą, gali kas nors palikti. Čia tikriausiai tik nesusipratimas. Reikia tai išsiaiškinti. Bet dėl visa ko susirandu vieną iš patariamųjų straipsnių, kaip pamiršti jį per keletą dienų (kodėl toks trumpas laikas???).

Pirmoji diena. Taip, aš būsiu stipri ir šiandien išmesiu viską, ką jis dovanojo. Na gal pasiliksiu tuos sidabrinius auskarus. Ir dar tą dėžutę papuošalams.

Eij, čia gi mano mėgstamiausios dainininkės diskas. Na jau – ne, šitas minkštutis meškiukas tikrai liks šalia manęs. Ašaros byra kaip stikliniai karoliukai, o juos seka pasikūkčiojimai, ir visa tai perauga į nevaldomą raudą – kur tu, mano meškiuk!!!

Kažkaip čia sudėtingai viskas gaunasi... Antroji diena. Šitas rytas bus kitoks: aš atsikelsiu, eisiu sportuoti ir bėgdama sporto salėje bėgtakiu garsiai klausysiu savo mėgstamą muziką, kad išmesčiau jį iš savo galvos. Taip! Man beveik pavyko, tik pamiršau, kad dainas į MP3 grotuvą surašė jis – o tai vadinasi, kad visas grotuvas persmelktas jo alsavimu! Gerai, kad nenusiverčiau nuo bėgtakio.

REKLAMA

Trečioji diena. Na užtenka to suskystėjimo – šiandien ištrinsiu visus jo rašytus SMS. Ir netgi pašalinsiu jį iš „Facebook“ kontaktų! „Pasiilgau, mano mažule... Kokia diena ilga be tavęs...“ Kaip galima ištrinti tokius mielus žodelius??? Čia tikriausiai kažkokia klaida. Jis ko gero nori mane išbandyti. Aš nepasiduosiu – dar šiandien vakare brūkštelsiu jam vieną SMS. Gal atrašys, kad suklydo ir aš esu jo ta vienintelė?


Rašyti komentarą...
Q
QQQ
2012-05-28 10:27:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Itin vulgaru.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų