REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien keliems Zodiako ženklams žada nepamirštamus nuotykius ir svaiginantį flirtą. Naudokitės proga!

Šiandien keliems Zodiako ženklams žada nepamirštamus nuotykius ir svaiginantį flirtą. Naudokitės proga!

REKLAMA

Avinas

Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga padaryti kuo greičiau, kad užbaigtumėte seniai pradėtą reikalą.

Tauras

Šiandien neišbūsite be draugų, flirtų. Nuo pat ryto šildysite kitus savo šypsena ir sąmoju, daug judėsite ir malsite liežuviu. Vis dėlto kažkam tai nepatiks ir draugiškumas bus tik apsimestinis. Galbūt dėl to, kad jums pavydima populiarumo.

Dvyniai

Regis, nerimausite dėl artimo žmogaus sveikatos, darbo. Tikėtina, kad paūmės alergijos, suaktyvės žalingi įpročiai. Neužsiimkite savigyda, jei sunegalavote ir nežinote, dėl ko. Pavartoję ne tuos vaistus, prisidarysite bėdos.

Vėžys

Šiandien jums labai rūpės pinigų ir partnerystės klausimai. Tikėtinas seksualinis ir kūrybinis aktyvumas. Nepiktnaudžiaukite jus įsimylėjusio žmogaus pasitikėjimu. Ir nepraraskite savitvardos, jeigu kiltų nesusipratimų.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Stengsitės prisirinkti informacijos ir užmegzti naudingų ryšių, užtikrinančių sėkmę versle, kūryboje. Plačiai atversite širdį, o gal ir piniginę. Verčiau nebūkite pernelyg patiklūs ir išlaidūs.

REKLAMA

Mergelė

Galima neplanuota kelionė, svečias ar pokalbis, pakeisiantis kai kuriuos jūsų planus. Daug dėmesio skirsite kitų žmonių reikalams, ir netgi nebūtinai jiems to pageidaujant.

Svarstyklės

Šeimos ir finansinės problemos bus itin aktualios. Būsite lengvai pažeidžiami tiek emociškai, tiek fiziškai. Artimas žmogus neleis jums atsipalaiduoti, reikalaus ištikimybės ir kitokių garantijų.

Skorpionas

Jums turbūt teks rinktis: skirti laiko siūlomai pramogai ar nepraleisti galimybės papildomai užsidirbti. Santykiai su mylimu žmogumi ar geru draugu gali komplikuotis, jeigu išaiškės nedoras poelgis.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Iš ryto geriau seksis planiniai darbai. Jausitės sugebantys tai, ką darote, bei gerai atrodantys. Deja, popiet gali sugesti nuotaika dėl vienos nemalonios pastabos. Saugokitės infekcijos, apsinuodijimo.

Ožiaragis

Dėl savo interesų verta pakovoti, tačiau kovos metodai turi būti protingi. Regis, kažkas gali jus suklaidinti, arba kaip tik jūs paskleisite gandus. Nepasiduokite svaigalų ir abejotinų nuotykių traukai.

Vandenis

Saugokite turtą ir save nuo galimo gaisro bei kitų pavojų. Nederėtų išlaidauti neapgalvotiems brangiems pirkiniams.

Žuvys

Šiandien bus itin lengva paminti kai kuriuos, jums lyg ir svarbius, etikos, teisingumo principus, susiviliojus kažkuo maloniu, naudingu. Garbės nežada plagiatas, kuriam taip pat galite ryžtis siekdami greitai prasisukti.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų