Rašyti komentarą...
Reike laužit taisykles jai reike
Ačiū Gerb.Eglei už Jūsų straipsnį.Tikrai atėjo pats metas tai gvildenti.Daugeliui iš mūsų priminti ar tiesiog sužinoti etiketo taisykles atėjus tokiam rimties laikui.Šiuo laiku jau labai pastebima, kad daugeliui žmonių atėjus į laidotuves ar į kapines nebėra nieko šventa, pamirštami net žmogiškiausi faktoriai kaip:garsiai kalbama,telefono skambučiai,kai kas pasirodo ir su alkoholio kvapeliu,blūna pasirodančių panelių net su šortais, suknelėmis ar sijonukais kurie sunkiai dengia užpakalį,bliuskutės ar suknelės ant šleikučių arba iškirptės ant tiek didelės, kad po pusės krūtinės matosi, apie spalvų gamą nebėra ką ir kalbėt.Nors visi naudojasi internetu, knygų galybės, spauda, tačiau aiškiai matosi, kad žmonės nesidomi tuo kas tinkama ir padoru esant tokiam ar kitokiam atvejui būtina žinoti ir daryti, elgtis, kad neatrodytum nepagarbus ir nepadoriai atrodantis.Iš parašytų kai kurių komentarų jau pastebima, kad asmenybei trūksta išprūsimo, išsilavinimo, todėl ir kultūros stoka.Vietoj to, kad pagalvotų jog gal būt tikrai tuo ar anuo momentu aš netinkamai atrodžau, dariau, pasielgiau, geriau išsilieju savo piktu šaukimu ir keista neapykanta komentaruose.Tai tarytum būtų pasiekta kažkokia savo tiesos pergalė.Etika visais laikas buvo ir bus, išsilavinęs ir išprusęs žmogus visada etikos taisyklėmis gyvenime vadovausis, nes to reikalauja žmogiškumas.O jums gerbiamieji belieka patiems pasirinkti savo gyvenimo kelią, kam jūs save norėtumėt priskirti.Su visa pagarba autorei.
O taip.ne visi padoriai elgiasi..
Pvz viena moteris mėgsta žiūreti į svečių apranga,šukuosenas,,ir po to apie tai kalba maža to dar priklauso įvykiui pasibaigus gal prisimena detales po dešimt metų..na ką geriau tokių žmonių vengti,,,
Pasol nx
Kas sugalvojo kokia turi but apranga? Is kur isvis tai ateje? Kas ta nustate? Geliu nesimai. Pinigu ismetimas. O kazkam biznis. Tokios nesamones ir sugalvotos kad pasipinigaut. Paskui idiotai nesa po 20 zvakiu,kruva geliu neva iskart parodo kaip gedi. Briedas. Viskas ant materijos. Ir kokiose kapinese kokia ramybe? Dar iki siol durninana yra? Nors kai zmones buki ir degradave,tai ir tiki kad kiekvienas zmogus uzgeso kaip telikas ir ten ilsisi. O kad ten tik like kunai,kad patys jie iskeleve kitur,tai bukagalviam niekas nesako to.
@Bezdzioniu pasaulis Dar tokio negatyvo reikia paieškot. Matomai pats esi bukagalvis, degradas ir neaišku iš kokio šiukšlyno kilęs?
Bent Mirusiems duokit pagarbą ir RAMYBĘ.
@Bezdzioniu pasaulis Bukagalvių bukagalis kitaip tavęs vadinti negalima. Galimai neteko patirti koks yra tikrasis skausmas dėl artimųjų netekties. Tokie bepročiai negali suprasti kas yra pagarba mirusiajam, etiketas laidotuvių metu ir t.t...........
@1001 tos tradicijos yra totali atgyvena. ne juodu drabuziu reik ne to uzjauciu, ne rinktis paziuret kas atejo. o kur dar gedulingi pietus su visais kavos gerimais.
tragedija tos jusu tradicijos, ten kaip tik ner ne laso pagarbos nei mirusiajam nei jo artimiesiems
Vokelis tik artimam žmogui į rankas netie laikai kad dėti prie įėjimo net nežinosi kas nunešė tavo auką.
Į viršų