Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atsižvelgdamas į pastaruosius kelis mėnesius „Facebook“ krėtusius skandalus, socialinių tinklų milžinas paskelbė savo „bendruomenės standartus“, kuriuos pažeidus galite netekti savo paskyros.

Atsižvelgdamas į pastaruosius kelis mėnesius „Facebook“ krėtusius skandalus, socialinių tinklų milžinas paskelbė savo „bendruomenės standartus“, kuriuos pažeidus galite netekti savo paskyros.

REKLAMA

Jei vartotojas nuolat pažeidinės šį elgesio kodeksą, jo paskyra bus ištrinta ir jie bus visam laikui pašalinti iš svetainės. Iki šiol „Facebook“ šį sąrašą slėpė ir saugojo.

Štai šeši dalykai, kurių turėtumėte nedaryti ir nesidalinti savo profilyje, jei norite ir toliau naudotis „Facebook“.

1. Smurtinis turinys

Griežtai draudžiama skelbti bet kokį turinį, kurio tikslas yra kurstyti smurtą arba kuriame grasinama smurtu. Jei bus nustatyta, kad reklamuojate smurtinius nusikaltimus, parduodate narkotikus ar ginklus, būsite nedelsiant pašalintas, rašo mirror.co.uk.

2. Saugumas

„Facebook“ vartotojų saugumui iškyla pavojus, kai pasireiškia kibernetinės patyčios. Netoleruojamas nuolatinis priekabiavimas ir piktnaudžiavimas kažkieno įrašais ir nuotraukomis, pasitelkiant juos su tikslu pasityčioti.

REKLAMA

3. Nepageidaujamas turinys

Nepageidaujamas turinys yra stebimas ir nedelsiant pašalinamas. Tai apima neapykantą kurstančią kalbą, diskriminaciją, atvirą smurto vaizdavimą ir nuogo kūno demonstravimą.

4. Žiaurūs ir nejautrūs įrašai

„Facebook“ šiuos įrašus apibrėžia kaip tokius, kurie yra nukreipti prieš kitus vartotojus ir sukelia jiems emocinę bei fizinę žalą. Ši kategorija patenka į kibernetines patyčias, kurios kelia grėsmę vartotojų saugumui.

5. Netikros anketos

Visas turinys turi atitikti „sąžiningumo ir autentiškumo“ reikalavimus. Klaidinančios naujienos neleidžiamos, todėl jei „Facebook“ sužinos, kad naudojate netikrą anketą, jūsų paskyra bus pašalinta.

Tačiau jie neištrins jūsų paskyros, jei dalinsitės melagingomis naujienomis. „Facebook“ pabrėžė, kad yra „plona riba tarp melagingų naujienų ir satyros bei nuomonės“, ir teigė, kad nenori „užslopinti produktyvaus viešojo diskurso“.

REKLAMA
REKLAMA

6. Su turiniu susijusios užklausos

„Facebook“ gali pašalinti jūsų paskyrą, jei to paprašysite. Jei mirsite (arba tapsite neveiksnus) ir įgaliotas šeimos narys pateiks prašymą, jie ištrins jūsų paskyrą.

Vis dėlto, vieninteliai atvejai, kai „Facebook“ paklus prašymui ištrinti jūsų paskyrą, yra tik tada, kai jis gaunamas iš valdžios.

Gerai kad neturiu Facebook.Tame burbule manęs ten nėra.
Taip išeina kad gali pašalinti ir be pagrindo žiūrint kaip kas supranta
Manęs irgi nėra,nemanau,kad kada bus.Rami galva.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų