Rašyti komentarą...
Kai pradėsit suvokti ,kad krūtys moteriai duotos ne vyrų seksualinioms fantazijoms tenkinti, o maitinti kūdikiui ,tai tada gal šlykštu nebebus.
tokias vadinu ganyklos karvemis,, visų pirma,tokios karves pirmiausia parodo savo kultūrą,issilavinusi moteris nedemonstruos niekada viešai savo krūtų,o karves lieka karvemis
Nk cia blogo visai grazu dar ir antra papa galetu iskist:D
@Tadas Blinda Šlykštyne tu iškrypėlis tu paskutis seksistas
Turėkite gėdos tokius straipsnius rašyti ir 21a. žindymą laikyti kažkokia "gėda". Ne žindančias mamas reikia gėdinti, o tokias "sovietines tetules" reikia šviesti, kad normalu yra żindyti vaiką ir kad tai galima daryti ne vien namuose po 5 paklodėm pasislepus.
Siuolaikines ju net mamom sunku pavadinti,nescios vaikšto nuogus pilvus išvertęs,paskui zindo kur papuola išvertęs papus.Tai vadinama motinystę.Joms nieko svento nera,pries kamera,nuogos išvertęs demonstruoja savo pilvus.Bjauru,slykstu,nepagarbu.
O gal jums kritikams laikas gyventi savo gyvenima mažiau stebėti kitus lygiuojatės i amerikiečius o elgetės kaip daugelio kritikuojami rusai..
@Gedas Prisiziurejo europiečių,madų,o iki rusu visiems ,kaip iki mėnulio,sikniau.
Taigi dabar viešo gyvenimo ligonių amžius, nėščios mamytės rodo kurios pilvas didesnis,gimdo ir augino demonstruidmos lyg pirmos žemėjeytai daro,ieško kosmoso ten kur jau tūkstančius metų žinoma.O jei jau žindo tai pasirodo šimtmečio sensacija ir tai reikia rodyti,rodyti organus ir būtinai viešai,kaip tie iškrypėliai prasisikleidę lietpalčius.Čia jau kultūrai,higienai vietos nėra,
Labai teisingai pasakė. Negalvoja jos nei apoe savigarbą ir pagarbą davo vaikams, galų gale, nei apie savo ir savo vaiko SAUGUMĄ. Jeigu jos viešai demonstruoja savo nuogą kūną, tai ko tada stebėtis reiktų, kad kurią tokių mamų koks nusikaltėlis pradėtų sekti, jos "patvarkymo" tikslu? Apie kūdikio saugumą toku at eju kalbos nėra - jo visiškai nelieka.
@Ilona Šventoji Ilona. Saugo ištvirkėlių dorovę. Auklėja nedoras jaunas mamytes - juk joms tik namuose prie puodų vieta, o iš ten - nei žingsnio.
Ir dar stebisi visuomenė, kodėl vis mažėja gimstamumas.
@Graudu Ne tokiom kalem gimdyt.
@Graudu Viskam yra savo vieta ,kultura,tinkamas elgesys,o jei jauciates ganyklos karvemis tai sysiu darykit miesto cente klome
Pritariu, kad reikia prisidengti. Maitinkite kur norite, kiek norite, bet savo grožybes prisidengti reikia. Natūralu ir nuogam būti, bet nevaikštome jugi nuogi. Pati auginau tris ir maitinau, bet uždangala visada turėjau.
Labai geras straipsnio pavadinimas - "turėkite gėdos". To tikrai palinkėčiau straipsnio autorei ir kai kuriems komentatoriams. Nors susidaro įspūdis, kad savo piktą nuomonę žarsto tie patys asmenys, kaskart pasivadinę kitais vardais.... ;)
Skųskitės atidengtomis krūtimis, jei vaikutis gulės šalia vežimėlyje ir nerodys jokio noro maitintis, o ne tada, kai jis yra maitinamas.
Dabar susidaro įspūdis, kad autorė vaikščiojo ratu aplink maitinančią mamą, kad tik pagautų gerą "kampą" iš kurio kelioms sekundėms pamatytų mamos spenelį...
@Daiva Burbuliuokit, burbuliuokit dabar, bet kai jus koks vyras išprievartaus ir jūsų kūdikis liks sužaloti, pvz., dėl to, kad tam vyrui klynas užsidegė, pamačius jus, apsinuoginusią, tai tada nepamirškit neverkti ir nevaidinti aukos. Kiekviena protinga moteris ir mama turi tiek pakankamai savigarbos, tiek savisaugos, tiek proto, kad sugebėtų neapsinuoginti viešoje erdvėje ir pamaitinti savo kūdikį.
@Neprotaujančiai Na jau. Nuo kūdikio žindymo Jūs, gerbiamasis, taip staigiai šokote prie "degančių klynų" ir prievartavimų. Tai jau didžiulis šuolis nuo anksčiau aptarinėjamų moralės "normų". O gal Jus patį žindanti moteris taip jaudina, kad iš karto mintys apie smurtą kyla? :)
@Neprotaujančiai Jūs gal indijoje gyvenate???? Tai tikrai kad neprotaujanti pati esate
@Daiva Kurioje vietoje pas tave smegenys,galvoje,ar zemiau........
@@@@ Pas tave nei ten, nei ten.
@@@@ Pas patį tiesiojoje žarnoje.
Į viršų