Jankauskaitė sužibo elegancijos spinduliuose: nuo moters sunku atitraukti akis

Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kasmet kviečia minėti vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir apdovanoja paprastus Lietuvos žmones už nepaprastus jų žygdarbius. Šiais metais ši šventė yra dar ypatingesnė – šiemet sukanka lygiai 30 metų, kai buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė.

118

„Lietuvos garbė 2020“ renginyje savo dainą atliko ir žavingoji dainininkė Inga Jankauskaitė. Savo nuostabiu įvaizdžiu visada žavinti moteris ir šį kartą sužibėjo elegancijos spinduliuose.

Atlikėja vilkėjo juodos spalvos pritrenkiančią suknelę, o pati I. Jankauskaitė kūrinį atliko, apsupta juodos spalvos fono. Nuo moters iš tiesų buvo sunku atitraukti akis.

Visas renginio akimirkas galite pamatyti mūsų galerijoje:

(118 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Renginio „Lietuvos garbė“ akimirkos

Pastebėti tuos, kurie nesivaiko garbės 

„Lietuvos garbė“ apdovanojimų misija – pastebėti tuos, kurie nesivaiko šlovės, neieško garbės, bet tyliai daro didelius darbus – gelbsti gyvybes, padeda kaimynams, savanoriauja ligoninėse, ištiesia pagalbos ranką į nelaimę pakliuvusiam, rūpinasi savo bendruomene ar įkvepia geriems darbams kitus. Tokie žmonės – mūsų šalies pasididžiavimas ir jie nusipelnė visų mūsų pagarbos.

Šiemet pagrindiniu šventės įkvėpimu ir leitmotyvu tapo mūsų valstybės vėliava. Kiekviena jos spalva simbolizuoja atskirą žmonių grupę, kuri ir sudaro mūsų augančią ir stiprėjančią valstybę. Geltona spalva neša idėjišką, švietėjišką, kultūros misiją, žalia spalva atspindi šeimą, namus, žemę ir gyvybę, raudona reiškia kovą, drąsą, stiprybę ir pergalę.

Vadovaujantis šiais principais buvo atrinktos ir paskirstytos nominacijos. Šiemet bus apdovanoti 7 didvyriai. Apdovanojami žmonės ir jų istorijos labai skirtingos – ir jaudinančios, ir graudinančios, ir įkvepiančios, ir keliančios pasididžiavimą. Tačiau visos jos panašios tuo, kad jų herojai –  paprasti, tarp mūsų gyvenantys žmonės, tačiau nepaprasti savo darbais ir jėga. Žmonės ant kurių pečių laikosi Lietuva. Tad, kviečiame juos pagerbti ir švęsti valstybės pavasarį!

 


Rašyti komentarą...
V
Valio
2020-03-12 05:47:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žibėk ir spindėk kol gali, tik nerūsenk, - negailėki to žibalo.
Atsakyti
-1

L
LT
2020-03-12 14:23:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji visada simpatiska pasitempusi ir zino ka daro zodziu Šaunuole
Atsakyti
-2

O
Osa
2020-03-11 23:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laida buvo tvarkingai suresta, estetiška,bet kažko nuobodi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų