Įvardijo, kaip dažnai lietuviai lankosi pas odontologą: daugelis daro vieną klaidą

Dantų skausmą pažįsta kone kiekvienas. Pagal atliktus tyrimus, šis skausmas yra vienas sunkiausiai pakeliamų, tačiau net ir tai dažno nesustabdo kentėti ir atidėlioti vizito pas odontologą.

Viena iš patikimiausių priemonių, padedančių išvengti nepakeliamo dantų skausmo ir užbėgti problemoms už akių – profilaktinė dantų apžiūra. Vis dėlto, tai nėra reguliarus daugelio įprotis ir tai gali būti esminė klaida, vėliau pareikalaujanti daug išlaidų ir laiko. MegaGen Baltics tyrimo metu buvo išsiaiškinta, kad trečdalis lietuvių odontologijos klinikose lankosi kelis kartus per metus, trečdalis kartą ir trečdalis rečiau nei kartą metuose.

Kaip užbėgti problemoms už akių?

Pacientus dažniausiai kamuoja periodontitas bei kariesas (ėduonis), o dėl užleistų šių problemų ilgainiui galimos ir dar didesnės dantų sveikatos bėdos. Kaip ir buvo minėta anksčiau, vienas iš patikimiausių būdų, kaip to išvengti – neatidėlioti vizito pas odontologą pajutus skausmą, taip pat neužmiršti profilaktinės dantų apžiūros bei burnos higienos.

REKLAMA

Kalbant apie šiuos apsilankymus, būtent burnos higiena padeda išvengti dantų apnašų ir akmenų kaupimosi bei išlaikyti sveikas dantenas. Profilaktiniai vizitai padeda anksti pastebėti dantų pažeidimus ir juos laiku išgydyti, o kartais netgi užkirsti kelią naujų pažeidimų formavimuisi.

Skaudžios pasekmės delsiant

Kitu atveju, pacientui vengiant apsilankyti pas odontologą ir kenčiant nemalonų skausmą, vėliau danties gydymas gali tapti gerokai sudėtingesnis, ilgesnis, brangesnis, o kartais viskas gali baigtis net danties netekimu.

Danties netekimo atveju susiduriama su dar daugiau problemų, kaip, pavyzdžiui, apsunkintas kramtymas, kintantis sąkandis, tirpstantis kaulas, sudėtingas dantų valymasis ir daug kitų sunkumų.

Tokiu atveju vienas iš gydymo būdų – dantų implantai, galintys sustabdyti šias neigiamas pasekmes netekus danties. Remiantis paskutiniųjų trisdešimties metų mokslinių tyrimų duomenimis, dantų implantai yra pagrindinis ir geriausias trūkstamų dantų atstatymo metodas.

Taip pat MegaGen Baltics tyrimas parodė, kad netekus danties, danties implantui, kaip gydymo būdui, pirmenybę teiktų 45 proc. respondentų. Pagrindinės tokio pasirinkimo priežastys – kokybė, ilgaamžiškumas ir estetinis vaizdas, o pagrindinė kliūtis – aukšta kaina.

Svarbu pasirinkti patikimą gydytoją

Pasirinkus dantų implantus, kaip gydymo būdą, itin svarbus ir dantų implantų gamintojas, nuo kurio priklauso implanto ilgaamžiškumas ir sėkmingas prigijimas. Todėl tam, kad gydymas vyktų sklandžiai, rekomenduojama atidžiai išsirinkti ir jus gydantį odontologą, kuris naudos patikimo dantų implantų gamintojo priemones.

Kalbant apie sklandų gydymą, po implanto įsriegimo, vyksta oseointegracija – implanto prigijimas. Šio proceso metu implantas tvirtai sukimba su nuosavu kaulu ir tampa paciento organizmo dalimi.

Būtent „MegaGen“ dantų implantų sistemos turi unikalų „Xpeed“ implantų paviršiaus apdirbimą, išsiskiriantį kalcio jonais. Po implantacijos šis kalcio jonų sluoksnis, sąveikaudamas su paciento nuosavame kaule esančiomis ląstelėmis, paskatina mineralizaciją ir taip pagreitina kaulo formavimąsi bei osteointegraciją.

REKLAMA

Vieno žymiausių pasaulio implantologo įkurta „MegaGen“ kompanija turi ilgą, moksliniais tyrimais ir inovacijomis praturtintą istoriją. Šios implantų sistemos siūlo įvairius sprendimo būdus, pritaikytus daugumai problemiškų situacijų, užtikrina bene geriausią ir efektyviausią rezultatą kiekvienam pacientui.

MegaGen gaminami dantų implantai nuo 2017 iki 2021m. įvertinti nepriklausomos organizacijos Vokietijoje „Clean Implant Foundation“ kaip patikimos kokybės produktas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų