Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Ko į tą Palangą važiuoti, ubagynas. Vadinasi tik kurortas, kaimų kaimas
Bukas mastymas, kad visur tiek pat kainuoja pagaminti! Turbūt restorano nuomos kaina skiriasi centrinėje gatvėje ir kur nuošaliau
Reikia tiesiog niekam cepelinų už 10 eu nepirkti, tuomet kaina kris. Gaila, kad piniguočiai nesolidarūs su tauta, jie vis tiek perka.
@Saulytė
Daugybė žmonių turi pakankamai pinigų, perka ir cepelinus po 10 eur. už porciją, ir tortus po 30-40 eur/ kg., ir ledus kavinėse po 5 eur. už mažą porciją. Pažiūrėkit, kiek jaunimo populiariose kavinėse už kavos su pienu puoduką moka po 4-6 eur.? Prieš kelias savaites lankiausi restorane (atvažiavo seniai matyta draugė, norėjosi kažkur pasėdėt)- vakare visi staliukai apsėsti lankytojų, sunku rasti laisvos vietos.
Žmonės turi pinigų ir juos leidžia kaip nori, kitiems belieka skųstis.
Žmonės turi pinigų ir juos leidžia kaip nori, kitiems belieka skųstis.
Apsurdo komedija deb..u kompanija gimtos šalies žmonės taremi verslininkai tyčiojasi iš savų žmonių apsurdas. Kaip jums negėda da...i
tegu pasigoglina ir paziuri kiek danijoje belgijoje kainuoja viskas sakys rojus lietuvoje
@koste
Danijoj, Belgijoj kiti atlyginimai
@koste
Nereikia googlinti. Pastoviai vežu grupes ir matau kainas. Tokių aukštų kainų, kaip Lietuvoje niekur nerasi. Lietuviams net Austrijoje, Belgijoje,Liuksemburge pigiau. Jūs čia nesvaikite!
Gero alaus bare uz 200g keptos duonos su surio spalvos marmalu sumokejom 7eur, tai ka cia kalbet apie cepelinus. Uzsisakem net kainos neziurejom, galvojom max 4 eur
Esmė, ne kiek kainuoja pati cepelinų porcija, o kiek kainuoja vieta, kur juos valgote.
Tokių cepelinų, kuriuos siūlo Palangos verslininkai, dykai nevalgyčiau, jų "kailiniai" labai stori, mėsos mažai, neskanūs. Kas gali valgyti tokius cepelinus, vieni tarkiai ir spirgai. Palangoje maistas neskanus, geriau išsivirti šviežių bulvyčių, pagardinti krapais, sviestuku, stiklinė kefyro, gardumėlis. Skanu, pigu ir sveika. Neketinu Palangos lupikautojams mokėti uz jų jovalą.
Kame problema,kam per brangu tas neina ir nevalgo,bus 15 ir tai bus kas ateis pavalgyti
"paršelio rojuje" Šventojoje uzsisakiau cepelinu 6 eurai porcija buvo 14 val dienos tiek zmoniu kad greit cepelinus išpirko : ) Šendien pirkau kavineij 13 šakuciu karbonadas per visa lekšte garnyras is 4 pasiulymu isirinkau apkeptas bulves ir salotos 6.50 euru.Sventojoj valgiau saltibarscius po 4 eurus neblogi.Bet faktas yra ir kosmoso vistienos saslyko nuo 12 iki 20 euru. Reik neskubet pirkt belekur.
Išvydusi cepelinų kainą Palangoje Indrė net prisėdo: „Nenormalu“