Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
"Maximoje' 2 supokuoti cepelinai kainuoja 19.99 eirų.Va čia tai kaina.
Kaip ir visur. Vienur brangiau, kitur pigiau.
Koks tikslas važiuot į Palangą? Kad šliaužiot gatvėm, ieškot kur čia kas brangiau ir visiem bėdavotis?
Iš visos kurpiamos „skaitytojų“ serijos ši yra kvailiausia! Pirma, važiuoja į Palangą, kad prisirytų cepelinų. Antra, kas verčia ryti po 10 eurų? Negi pačiumpa gatvėje, pririša prie stalo, pražodo ir prikemša brangiausių cepelinų?! Trečia, cepelinai gali kainuoti ir 20 eurų. Ketvirta, kol pasaulyje bus tokių indrių, cepelinai kainuos ir 50 eurų.
Man tai juokingiausi tie runkeliai, kurie kasmet važiuoja į Palangą ir cypia, kad viskas brangu, nu nevažiuokit ir viskas. Seniai seniai Turkijoj, Graikijoj, Ispanijoj ir t.t. yra viskas daug pigiau, tik reikia lyginti sulyginamus dalykus, 3 - 4 žvaigždžių viešbutį su tokiu pačiu LT ir pamatysit kainų skirtumą, plius oras garantuotas. O jei yra kas moka 10 Eur. už cepelinus ar 9 Eur. už alų, tai reikėtų dar kainas bent 30 - 40 proc. pakelti, nes per kokią šventę ar ilgajį savaitgalį vis tiek visi norintys netelpa :)
Tas pats per tą patį metai iš metų, kainos auga, vėl algos paaugs, palūkanos, laukiam, kad kris, nes pinigų pripieštų vis mažai ir mažai, o valdžiai vargšų bėdos nerūpi visai.
Ubage lisk i buda....LOL
Kol yra už tokią kainą paklausa bus ir pasiūla.
Chaosas kainuose visur,nėra pricentaliai nustatyta kainų limito-nuo_ iki,kainų inspecsija atostogauja apvalius metus.
@Regina Už kiek noriu už tiek parduodu .
Nevažiuokit i ta palanga. Tikrai viskas brangu. Ir viskas ten neapsimoka. Geriausia atsivezti savo maisto . Pirkto per akcijas.
Seniai čia aišku. Kaip ir visose srityse.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų