Ištarkite šiuos žodžius sekso metu: partnerį sujaudinsite akimirksniu

Vyrai mėgsta pagyras lytinio akto metu. Tačiau kokios frazės juos „užveda“ labiausiai?

Nešvankios kalbos gali tapti puikiu būdu šiek tiek paaštrinti seksualinį gyvenimą ir dažniausiai patinka tiek vyrams, tiek moterims.

Tačiau sekso metu šias tris frazes išgirdę vyrai patirs dar didesnį pasitenkinimą. „Daily Star“ paklausė skaitytojų vyrų, ką jie norėtų išgirsti sekso metu, o į šį klausimą atsakė daugiau nei 1000 vyrų.

Frazė „prašau, nesustok“ buvo mėgstamiausia ir sulaukė 44% apklausoje dalyvavusių vyrų balsų. Antroje vietoje su 26% balsų liko frazė „kaip gera“.

Visi žinome, kad vyrai yra šiek tiek apsėsti dėl savo pasididžiavimo dydžio, todėl net 17% vyrų sakė, kad juos labiausiai „užveda“ frazė „koks tu didelis“.

Ketvirtoje vietoje liko trijų žodžių frazė – „aš tave myliu“. Tai sekso metu išgirsti norėtų 13% vyrų. Šia tema pasisakė ir platformos „Reddit“ skaitytojos, atskleidusios, kas jas jaudina labiausiai. Viena moteris prisipažino, kad jai patinka, kai partneris sako „gera mergaitė“ ir šimtai moterų su ja sutiko.

Viena prisipažino: „Man patinka, kai jis kalba su manimi per mano orgazmus ir sako, kad esu gera mergaitė“. Kita pakomentavo: „Laiku ištarta frazė „gera mergaitė“ gali mane sunaikinti“. Tačiau kai kurios mano, kad ši frazė yra šiurpi.

 


Rašyti komentarą...
j
je
2021-01-25 10:41:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Darbas geras ,jei dirba dviese. Dabar guli merga kaip kaladė ,...
Atsakyti
-8

A
Alisa
2021-01-26 12:32:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriausia, kai nei vienas nekalba. O atsiduoda vienas kitam nuoširdžiai. Santykio metu ne kalbėti, o vienam kitą jausti reikia. Jei viskas nuoširdu, nereikia jokių papildomų priemoniu.
Atsakyti
0

A
2021-01-24 21:19:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uh
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų