Ištarkite šią frazę savo miegamajame: suteiks nepamirštamus potyrius

Sekso ekspertė Emily Morse išdavė frazę, kuris ne tik pagyvins jūsų seksualinį gyvenimą, bet ir suteiks jam naujų spalvų, rašo mirror.co.uk.

Kalbant apie santykius, bendravimas yra viskas. Dalydamiesi mintimis, jūs ir jūsų partneris suartėsite – taip pat yra miegamajame.

Emily Morse paragino poras kalbėti apie savo seksualines nuostatas. Tai padarius atsiveria daugiau galimybių tyrinėti savo fantazijas ir tai taip pat gali padėti išsklaidyti nepatogumus.

Įdomu, nuo ko pradėti?

Laimei, sekso ekspertė pasidalino penkių žodžių fraze, kuri padeda pagerinti jūsų lytinį gyvenimą. Emily paaiškino: „Papasakok man daugiau apie tai“ yra tokia nuostabi frazė, kurią reikia naudoti, kai reikia kalbėtis su savo partneriu apie tai, kas jie yra ir kas jiems patinka...

Kai mums pasidaro smalsu, užuot gėdinęsis ir kaltinęs, jūs nustebsite, kiek mūsų partneriai nori pasidalinti su mumis. Tai atveria pokalbį labai įvairiais būdais.

Svarbu atsiminti, kad tai nėra vienkartiniai pokalbiai. Kuo daugiau kalbėsime apie savo lytinį gyvenimą, tuo lengviau tai taps“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų