Karantino metu moteris priversta gyventi su ją išdavusiu vyru: „Kasdien man plyšta širdis“

Moteris papasakojo, kaip iš tikrųjų jaučiasi atsidūrusi karantine su vyru, kuris daug kartų ją išdavė. Ji sakė, kad jis ją apgaudinėjo ir su viena iš jos draugių, rašo dailystar.co.uk.

Užstrigti namuose karantino metu gali būti sunku, jei esate atskirti nuo tų, kuriuos mylite.

Bet vienai moteriai taip nėra. Nuo to laiko, kai išsiaiškino vyro apgaulę prieš pat saviizoliaciją, ji buvo priversta gyventi su juo.

Lisa, gyvenanti JAV, pasidalino savo siaubinga patirtimi „The Cut“.

Praėjo jau dvi savaitės, kai Lisa sužinojo, kad jos vyras, su kuriuo yra susituokusi 6-erius metus, apgaudinėjo ją net su keliomis moterimis, įskaitant vieną iš jos draugių.

Viskas įvyko praėjusiais metais, gimus jų vaikui.

Liza sakė: „Man skauda širdį ir negaliu juo pasitikėti, o jis vis dar yra namuose. Gyvenimas erdvėje su žmogumi, kuris negerbia manęs ir tiek daug melavo, kelia nerimą.

Aš įtūžusi ir nepaprastai nusivylusiu žmogumi, kurį myliu. Aš jaučiuosi beviltiškai, kai prieš miegą noriu jį pabučiuoti, bet negaliu, nes žinau, ką jis padarė. Labai sunku būti su juo vienoje erdvėje. Tiesiog plyšta širdis“.

Žmona tęsė pasakojimą, kad vos tik sužinojusi apie išdavystes, išvijo jį iš namų, tačiau koronaviruso situacijai pablogėjus ir įvedus griežtesnius apribojimus, Lisos vyras turėjo grįžti į namus ir dabar miega ant sofos.

Ji tęsė: „Kiekvieną dieną būna akimirkų, kai galvoju paprašyti jo išeiti, bet vėliau suprantu, kad dabar negaliu sau to leisti.

Laimei, aš puikiai moku susivaldyti, todėl sugebu gyventi su juo erdvėje ir nekeršyti jam."

Moteris pripažino, kad pati sunkiausia dalis yra žinojimas, kad ji negali susitikti su draugais ir artimaisiais, kurie galėtų ją kaip reikiant paguosti ir nuraminti.

Ji pridūrė: „Vieninteliai žmonės, kuriais aš dabar pasitikiu, turi likti 2 metrų atstumu ir mes net negalime išeiti išgerti ir apie tai pasikalbėti. Tai mane žudo. Ir tai tik prasidėjo.

Vis dėlto, nepaisant chaoso, kuris šiuo metu mus supa, turime mažą vaiką, kuris, atrodo, keičiasi kas dvi minutes. Todėl džiaugiuosi, kad mano vyras šiuo metu yra kartu ir tai mato“.


Rašyti komentarą...
K
2020-04-16 06:06:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir ????? Ir kas toliau ?????? .... Jau nebeturite ką rašyti ...... Ką nors gero galima???? Ar kokią kitą antraštę, kad korona suvedė kažką, padarė laimingais .... išgelbėjo gyvybę ???? Tiesiog norisi plekštelti su delnu per veidą, Jums TV3...
Atsakyti
0

R
Ramsas
2020-05-10 08:17:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kaip tada musulmonai?vyrams reikia ivairovės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų