REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja šį vakarą paslėpti lepesnius augalus, nes Lietuvoje prognozuojamos šalnos.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja šį vakarą paslėpti lepesnius augalus, nes Lietuvoje prognozuojamos šalnos.

REKLAMA

LHMT jau prognozuoja, kad daug kur formuosis šalnos, vietomis dirvos paviršiuje paspaus net iki 8 laipsnių šalčio. Šalnų išvengs nebent Kuršių nerija.

Žemėlapyje pavaizduotos oro temperatūros anomalijos 850 hPa atmosferos lygyje (~1,5 km aukštis). Paprastai sakant čia galite matyti kur yra labai šalta oro masė ir kur šilta (tokia yra Šiaurės jūroje). Matyti, kad Lietuva ateinantį rytą pateks į labai šaltos oro masės pakraštį.

Jei ne kaitri balandžio pabaigos Saulė, tai pvz. sausio mėn. net dieną būtų minusas.

Orai gražės

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad orus Europoje lems viena labai didelė aukšto slėgio sritis, žemas slėgis liks kai kur rytuose.

Didžiosios žemyno dalies dangų dengs įvairaus storio debesys. Saulėti orai telksis pietuose ir kai kur vakaruose. Šilčiausia bus ten, kur bus saulėta, tai yra pietuose ir vakaruose. Per Skandinaviją į pietus plaukia vėsus oras.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvoje orai bus šviesūs, beveik visur saulėti, bet kur nors šalies rytuose gali palynoti. Saulėtą dieną oras sušils iki 10–12 laipsnių šilumos.

REKLAMA

„Kitaip tariant, orai bus gražesni“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienį orai bus dar gražesni, lietaus tikimybė menka, vėjas silpnas, todėl bus jaukiau nei rytoj. Naktį jau visur bus keli laipsniai šalčio, tik prie pat jūros keli šilumos, dieną vėl 10–12 laipsnių šilumos.

Penktadienį vietomis negausūs krituliai, vyraus visgi lietus. Naktį vėl 1–3 šilumos ir vietomis šalnos, dieną 11–13 laipsnių šilumos. Vėliau šią savaitę numatomi sausi, gražūs ir truputį šiltesni orai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų