Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Camillai po karalienės Elžbietos II mirties tapus Jungtinės Karalystės karaliene konsorte, daugeliui kilo klausimas, ar jos vaikai taip pat gaus karališkuosius titulus. Kai karalius Karolis III įžengė į sostą, velionės karalienės Elžbietos II pageidavimu, jo žmona Camilla tapo Jungtinės Karalystės karaliene konsorte.

Camillai po karalienės Elžbietos II mirties tapus Jungtinės Karalystės karaliene konsorte, daugeliui kilo klausimas, ar jos vaikai taip pat gaus karališkuosius titulus. Kai karalius Karolis III įžengė į sostą, velionės karalienės Elžbietos II pageidavimu, jo žmona Camilla tapo Jungtinės Karalystės karaliene konsorte.

REKLAMA

Camilla nuo 2005 metų yra laimingai ištekėjusi už karaliaus Karolio, tačiau ji visada priklausė tiems patiems socialiniams sluoksniams, kaip ir karališkieji asmenys.

Karališkieji svečiai, įskaitant princesę Anne, karalienę Elžbietą, karalienę motiną, ir princesę Margaret, Snoudono grafienę, net dalyvavo jos pirmosiose vestuvėse su Andrew Parkeriu Bowlesu, tuometiniu gvardijos karininku, aštuntojo dešimtmečio pradžioje.

Nepaisant nepastovių santykių, pora susilaukė dviejų vaikų: Tomo, gimusio 1974 m. gruodį, ir Lauros, gimusios 1978 m. sausį.

REKLAMA

Tačiau dabar ji tapo karaliene konsorte ir daugelis abejoja, ar jos vaikams Tomui ir Laurai bus suteikti karališkieji titulai, kaip ir karaliaus Karolio sūnums Williamui, Velso princui ir princui Harry.

Pagal karališkąją tradiciją Camillos vaikams nebus automatiškai suteikiami jokie karališkieji titulai, nes ir jos titulas priklauso nuo karaliaus Karolio. Tomui ir Laurai titulai gali būti suteikti vieninteliu būdu už „gerus darbus“.

Žurnalo „Majesty“ vyriausiasis redaktorius Joe Little tvirtina, kad mažai tikėtina, kad Camillos vaikai turės karališkąjį saugumą, nes jie neturi mėlynojo kraujo, nors per santuoką prisijungė prie karališkojo šeimos medžio, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Camillos sūnus

Vyriausias Camillos vaikas yra Tomas Parker Bowles, kuris gimė Londone 1974 m. gruodį, taigi jam jau 47 metai. Įdomu tai, kad vienas iš jo krikštatėvių yra princas Charlesas – vėliau tapęs jo patėviu.

Tomas yra gerai žinomas maisto rašytojas ir dažnai pasirodo kulinarijos laidose. Jis yra parašęs keletą knygų ir publikavęs žurnaluose, įskaitant „Conde Nast Traveller“, „GQ“ ir „Esquire“.

2005 m. rugsėjį, praėjus keliems mėnesiams po motinos vestuvių su Charlesu, Tomas per ceremoniją Oksforde susituokė su savo ilgamete mergina Sara Buys.

Jie susilaukė dviejų vaikų – 14 metų dukters Lolos ir 12 metų sūnaus Frederick, tačiau 2018 metais pora išsiskyrė. Vėliau Tomas pamilo žurnalistę Alice Procope, kuri jau turėjo tris vaikus. Tragiška, tačiau praėjusiais metais, sulaukusi 42-jų, ji mirė, pralaimėjusi kovą su vėžiu.

Teigiama, kad Tomą, kuris kartu su ponia Procope buvo beveik dvejus metus, moters mirtis giliai sukrėtė. Jo draugas tuomet leidiniui The Daily Mail“ sakė: „Tomas buvo laimingas su Alice ir yra sugniuždytas gyvenimas gali būti toks žiaurus“.

REKLAMA
REKLAMA

 

Camillos dukra

Mažiau žinomas Camillos vaikas Laura gimė Svindone, Viltšyre, 1978 m. ir šiuo metu jai 44 metai. Ji įgijo išsilavinimą katalikiškoje mergaičių internatinėje mokykloje Dorsete, o vėliau studijavo meno ir rinkodaros istoriją Oksfordo Brukso universitete.

Laura kurį laiką dirbo „Tatler's motoring“ korespondente, o vėliau persikėlė į meno pasaulį. Ji vadovavo „The Space Gallery“ Londone, o 2005-aisiais įkūrė Londono vienuoliktuko galeriją ir jai vadovavo.

2006 m. Laura ištekėjo už Harry Lopeso Viltšyre. Jis baigė Etono koledže ir kurį laiką demonstravo apatinius Calvin Klein modelius.

Vestuvių dieną Laura vilkėjo Anna Valentine suknelę – ta pati dizainerė kūrė vestuvinį rūbą jos mamai, kai ši 2005 metais tekėjo už princo Charleso.

Ir Williamas, ir Harry buvo jos vestuvių svečiai ir ji dalyvavo abiejų jų abiejų vestuvėse. Tiesą sakant, jos dukra Eliza buvo Kembridžo hercogienės pamergė Williamo vestuvėse 2011 metais, kai jai buvo vos ketveri.

REKLAMA
REKLAMA

Laura ir Harry taip pat yra dvynių Guso ir Louiso, gimusių 2009-aisiais, tėvai. Nors Laura nėra karališkosios šeimos narė, ji gali paveldėti du didingus namus, nes jos vyras Harry, barono sūnus, perims Gnaton Hall Devone ir Skelpick dvarą Škotijos aukštumose.

 

Camillos anūkai

Camilla turi penkis anūkus iš savo šeimos pusės – Lola (14) ir Freddy Parker-Bowles (12), Eliza Lopes (13) ir dvyniai Gus ir Louis (12).

Karalienė konsortė neseniai prisipažino, kad jai labai patinka leisti su jais laisvalaikį – skaityti knygas prieš miegą. 75 metų moteris sako, kad jai patinka skaityti jiems bestselerį „Gangster Granny“, kuriame pasakojama apie močiutę, kuri planuoja pavogti Karalienės karūnos brangakmenius iš Londono Tauerio.

Paaiškinkit kaip jie susilaukė 14 metų dukters ir 12 metų sūnaus? Kaip tai įmanoma? Būtų viskas aišku jei būtų parašyta ' jie susilaukė dukros ir sūnaus, kuriems dabar 14 ir 12 metų' . O dabar pagal jūsų rašliavą gaunasi , kad vaikai ir gimė 14 ir 12 metų
Graudu,bet musu zurnaliugos yra absoliuciai nerastingi.reiketu nusiusti pas Aldona Pupki.Mokiausi,zinau kokie yra reikalavimai.
Bet tikrai nebuvau sablonu... O dabar net baisu skaityti-pilvas jums padekos...
Liepa sokiravo,ir t.t.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų