Rašyti komentarą...
Natūraliai kyla klausimas.Kam šitas cirkas?Vienas ale užduoda temą ,kad sulaukti durnelių komentarų?Ar čia provokacinio pobūdžio tikslas?
Galejo būti lietuviai ilgai gyvenę Ukrainoj. Ir gryze prasidėjus karui. Bet turi turėti kokį nors dokumentą tai įrodantį. Ir parodyti kontrolieriui
Sumokės tūkstančius už bilietą ir nebus karo... geležinė logika
Mokės ji mat tūkstančius. Atvažiuok, tau butą išnomuosiu, mašiną duosiu ir už komunalinius visus sumokėsiu. Kainuos kuklius 8000mėnesiui, bet svarbu tau karo nebūtų.
Kiek galima, ukrainiečiai. Vėliavų jų daugiau, nei LT, gyvena nemokamai, būreliai nemokamai vaikam ir t.t. ko negali Lietuvis net dirbantis dažnai sau leist. Ok, padedam bet sveiku protu. Stogas virš galvos gamykloj, kruopų kokių, bet ne kaip dabar.
Kas su jais susidūrę, tai ne geresni už rusus, apgaut, apsukt. Atvažiavo vieni kai tėvai priemė į butą, tai dantis sutaisyk, naują teliką nupirk ir t
T.
Nėr ko piktintis. Ir pusė tų ukrainiečių tik rusiškai kalba, iš kur žinai, kad ne rusas? Tai kodėl LT kalbantis negali gyvent ukrainoj ir iš ten būt pabėgęs?
Pusė bėglių pažiūrėk su kokiom auto važinėja.
Nei šis nei tas, lietuviai, ukrainiečiai, važiavomas su bilietu ar be bilieto kad tik karo nebūtų.

IŠVADA nesusijusi su dėstymu
Bent jau nerasykite niekam tikusiu straipsniu , tokios problemos uz kiekvieno kampo Lietuvoje jaigu jus tik traukiny toki dalyka patyrete tai sveikinu jus nesate pastabus zmogus
Gana juos remt ir taip musu valdzia baigia prasiskolint ir jiem viska sukist ima paskolas ir atiduoda ukrainieciam. O paskui tai lietuviam reikės grazint vėl mokescius kels. Jo jie issidirbinėja kaip gali gana to cirko.
Dalis nuomonių ne į nuomones panašios,o iskrypusios mintys.Jei Lietuvoje kiltų karas, būtų ir pliusų -suzinotų iškrypę vatnykai ką tai reiškia.
@Rasa Karas, važiavimas su bilietu ar be jo ,nei prišauks karą, nei nutolins
Ir vel vilniete
Tikrai užkniso tie ukrainiecei anglai jau atsikando sulindo tinginė tik duoik o gudrumas jieško už dyką mat jiems priklauso kas jiem priklauso ką žmonės uždirba jie rankų neturi negalės turi ar pencininkai gali dirbti tie ukrainiecei kaip visi nieks nevedęs auksynio kiausyniu kiti grįsta į Ukrainą gal ten uzuoidze aukso kiausyniu nėr taip blogai kaip paiso spauda plauna politikai bapkes ir žmonėms smegenys plauna lietuvei ir tokie dauguma tik duoik dirbti tingi siaubas koks naglumas žmonių
@Luna Neleisčiau jiems veltui važinėti, tegu eina dirbti, jaunos moterys, mūs šalis ir taip neturtinga
@Luna Na ir skupumas gi tamsteles. Jie neturi stogo virš galvos o jūs bilietuko pavydit. Ne sykį siunčiau ukrainiečiams ir dar remsiu ukrainiečius, oi jei esi dvasios ubagas,duosiu ir tau ,pasakyk prie kokio kampo sėdi.
@Luna
Nu bet raštingumas tamstos tai ojojoj. Įdomu kiek klasių baigęs...
Į viršų