Rašyti komentarą...
Dirbu auklėtoja ir galvoju aplamai kam ta Rudenėlio šventė, kiek dar tęsis ši kvaila mada - gaminti puokštes ,iš gamtinės madžiagos ,kurios dažnai pačios prisivelkame iš ,,gamtos'' maišais ,kad visiems vaikučiams užtektų- prisišiukšlini ir tiek .Paskui lankstykis prieš kiekvieną tėveeeeelį , kad vynuogių kekę savo vaikui atnešė???? Nes piktinasi matai dar del moliūgėlio ,muselyčiųPatys ir džiuginkite SAVO vaikus.Užtenka mums to darbo mes neanimatorės.Samdykitės patys ,,Rudenėlio'' šventes...nebus kuom piktintis.IŠMOKITE AČIŪ PASAKYTI.
Visi peikia tarybinius laikus, bet tada nereikėjo tėvams daryti darbelių iki išnaktų. Auklėtoja mus vesdavo į parką. Ten pririnkdavom lapų, gilių, kaštonų o vakare tėveliai gėrėdavosi mūsų darbeliais.
Nieks ir neprašo gamint iš maisto, tik dauguma tėvelių neranda laiko rinkt kaštonų ar lankstyti lapų-eina lengvesniu keliu. Čia tėvų pasirinkimas, negadinkit šventės.
Galima iš kaštonų galima ir iš kitko, bet nėra visiškai nieko blogo iš obuolių kokį darbelį padaryti kaip jų pilna visur. Liūdna kad nenorite kartu su vaiku pasinerti į kūryba, o va iš auklėtojų norite vis kaško. Juk jos turi netik Jūsu viena vaiką. Su mielu noru su savo vaiku darau darbelį kurį nešame į darželį ir nematau jokios bėdos čia.
Pas mum darželyje triušiukai sugraužia tokias atliekas . Arba kompostuojama. O darželyje galima daryt galima nedaryt , čia kaip susitaria.
Turėtų būti laisvė.
O tėvai, žinoma, pavargę ir nuo darbų ir nuo pandemijos. Spaudimo reikėtų atsisakyti
Jo ir dar nervina sąsiuvinius lenkti su poletileniniais aplankais. Kur čia gamtos saugojimas?
Matyt rimtesnių problemų neturite, kad tokiems vėjams švaistote laiką.
Gaminkit iš kaštonu giliu ir nesinervuokit visi masto skirtingai tad neapsikraukit svetimais rupesciais
o varge,atsimenu tas nesamones,tevai po darbo dar turedavo ’namu darbus’,turedavo ka kagaminti,tada aukletojos tuos ,gaminius’ sudedavo rubinej ant spinteliu,visi ’alpdavo ’teveliai.nesuprantu kodel tevai nuolat gaudavo kazka pareje is darbo ’gaminti’.kodel negalima visas priemones sudet i maiseli,ir vaikai patys ta grupese daro.aisku gali ir nebuti taip nuosta u,bet bent jau paciu vaiku bus padaryta.dabar visi ziuri ’tevu’paroda..ir tik pabandyk tik tu zmogau nieko nesuresti...
Į viršų