Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Yra dalis tiesos, nereikia pykti, geriau pasidalinti patirtimi jeigu tokios turite. Man kava veikia atpalaiduojančiai, net tada kai buvo užspaustas stuburo nervas, po puodelio kavos palengvėdavo ir galėjai užmigti.
Komercinis straipsnis naiviems,
Komercinis straipsnis naiviems,
kurie mano, kad kofeinas juos išgydys. Kofeinas kelia kraujospūdį, sukelia priklausomybę ir taip pat didina cukraus vartojimą (prie kavos), kiekvienas energijos antplūdis turi šalutinį poveikį organizmui.
Pliurpalas,gerk negėręs tą kavą,nei vienas šeimos narys,nei apklausti draugai,nebėga į tualetą,atvirkščiai-užkietėją,dar į zubinę žvakučių reik-gerai būtų,kad tikrai padėtų...
@Laima gal ne visiems vienodai veikia. Aš po kavos lekiu į tualetą. Ir taip- kasdien. O kam kieti viduriai, daugiau gerkite vandens, valgykite burokėlių mišraines, džiovintas slyvas ir nereikės jokių žvakučių.
Nuo kavos šūdas pradeda draskyt triūsikus
Straipsnis nukopijuotas iš 2023m.
Man tai nuo arbatos at vandens tenka bėgioti dažnai.O kava kaip tik uzlaiko
Žmonės, kuriems nepatinka žurnalistų straipsniai, visada gali baigti universitetą, įgyti žurnalisto kvalifikaciją, o tada jau rašyti patys.
Aš jau iškarto atsisedu ant kloziko su kawos krūzu. Nes buvo toks įvykis, į tualetą spejau, bet kelnių nusimaut nespėjau...
Tiek šūdo prirašyta ,svarbiausia tą pati per tą patį straipsnyje rašo .Nu visai kažkas ne taip ir su tais žurnalistais
Jiems moka iž žodžių skaičių ir kiek kom
Jiems moka iž žodžių skaičių ir kiek kom
@Vida Taigi
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų