Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Meghan Markle visuomet atrodo nepriekaištingai – ypač susižavėjimą kelia jos švytinti oda. Nors Sasekso hercogienė savo odos priežiūros režimo dar nėra atskleidusi, anksčiau kai kuriomis savo paslaptimis ji yra pasidalinusi. Ką ji sakė šia tema?

Meghan Markle su savo gerbėjais grožio patarimais dalinosi savo tinklaraštyje „The Tig“. Taip pat ir kai kuriuos interviu ji pasakojo apie savo grožio paslaptis.

Meghan aiškino, kad dažnai sportuoja, nes nori neprarasti formos, ir sakė, kad jos mėgstamiausias sportas yra pilatesas. Ji teigė, kad „Megaformer Pilates“ yra geriausias dalykas, kurį galima padaryti savo kūnui, rašoma express.co.uk

„Kūnas pradeda keistis iškart – jau po dviejų užsiėmimų pasimato skirtumas“, – pasakojo ji.

Stengiasi popiet vengti kavos ir renkasi žaliąsias sultis

Interviu apie sveikatą ir gerą savijautą Meghan taip pat atskleidė, kad kai kuriuos sporto užsiėmimus lanko draugės studijoje Los Andžele. Jos draugės Heather Dorak „Megaformer Pilates“ studijoje 12 užsiėmimų galima įsigyti už 880 eurų, o norintiems dirbti savarankiškai reikės įsigyti „Megaformer Pilates“ treniruoklį, kuris kainuoja maždaug 20 000 eurų.

Meghan taip pat pasakojo, kad stengiasi popiet vengti kavos ir geriau renkasi žaliąsias sultis: „Pasiekus 16 valandos popiet duobę lengva patekti į kavos spąstus. Aš ryte savo „Vitamix“ trintuve pasidarau obuolių, lapinių kopūstų, špinatų, citrinų ir imbiero kokteilį – man tai suteikia daug daugiau energijos, nei espreso puodelis“, – aiškino ji. Meghan naudojamas „Vitamix“ trintuvas kainuoja apie 415 eurų.

REKLAMA
REKLAMA

Meghan taip pat labai rūpinasi savo oda – ji mėgsta Londone dirbančios veido kosmetologės Nicholos Joss veido masažus: „Darau veido raumenų pratimus, kuriuos man patarė daryti mano viena mėgstamiausių kosmetologių – Nichola Joss, kuri sugeba formuoti veidą iš vidaus, o ne iš išorės“, – dalinosi Meghan.

Tuo tarpu kalbėdama apie šiuos pratimus ji sakė: „Prisiekiu – tai tikrai veikia, kad ir kaip kvailai skambėtų. Kai padarau tuos pratimus, mano skruostikauliai ir žandikaulis atrodo daug dailiau.“

Meghan taip pat vartoja probiotikus

Kasmėnesiniai veido masažai kainuoja apie 415 eurų. Tačiau panašų rezultatą galima išgauti kas vakarą veidą masažuojant specialiu masažuokliu. Tokį veido masažuoklį galima įsigyti už vos keliolika eurų.

Meghan taip pat vartoja probiotikus – anksčiau ji yra sakiusi, kad tai jai yra geriausias vaistas nuo laiko juostų pakeitimo sindromo. Viename savo socialinių tinklų įraše ji rekomendavo „Dr. Ohhiar“ probiotikus, kurie palaiko žarnyno sveikatą ir užkerta kelią laiko juostų pakeitimo sindromui. 60 probiotikų kapsulių kainuoja apie 35 eurus, jei norėsite juos vartoti kasdien, tai atsieis apie 350 eurų per metus.

Formos palaikymui, ypač susilaukus vaikų, Meghan renkasi treniruotes su asmeniniais treneriais. Anksčiau ji dirbo su Craigu McNamee, kai filmavosi seriale „Suits“. Treniruotė su asmeniniu treneriu kainuoja apie 100 eurų už valandą. Turint omenyje, kad treniruotės dažniausiai vyksta du kartus per savaitę, tai kainuotų apie 5330 eurų per metus.

Taigi, viską kartu sudėjus, Meghan Markle grožio režimas ir terapija kainuoja apie 31 000 eurų per metus. Vis dėlto, tokių sumų grožiui skirti negalintys jos gerbėjai gali tiesiog rinktis pigesnius tokių procedūrų variantus.

Gairės:

Rašyti komentarą...
B
Barbosas
2021-10-22 21:54:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na manau, kad moteriskei ten su tuo groziu nelabai pasiseke, jei tiek reikia isleist ir treniruoklius, ir trintuves darzovem, kas metus reikia pirkti... na po visa to, vistiek ne kaip atrodo.
Atsakyti
0

W
WW
2021-10-25 15:58:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai,kad nepabalo....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
B Barbosas 2021-10-22 21:54:19
Na manau, kad moteriskei ten su tuo groziu nelabai pasiseke, jei tiek reikia isleist ir treniruoklius, ir trintuves darzovem, kas metus reikia pirkti... na po visa to, vistiek ne kaip atrodo.
Atsakyti
0
W WW 2021-10-25 15:58:43
Tai,kad nepabalo....
Atsakyti
0
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų