Išbandykite šį mišinį valydami langus: spindės, kaip niekada anksčiau

Langų valymas gali tapti tikru iššūkiu, ypač, kai parduotuvių lentynose – krūvos įvairiausių produktų. Tačiau neskubėkite į parduotuvę, nes švarius langus galite turėti pasitelkę namuose randamas priemones.

Langų valymui – muiluotas vanduo

Pasak specialistės, viskas, ko reikia blizgantiems langams – šiltas muiluotas vanduo.

Lynsey Crombie pataria nevalyti langų, kai į jus šviečia saulė: „Kai naudojate produktą šviečiant saulei, jis greitai sudžiūsta ir vėliau valant lieka dėmės.“

Lynsey taip pat pataria, kad viskas, ko reikia langams valyti, yra šiltas muiluotas vanduo ir mikropluošto šluostė, rašo „Express“. 

„Kai valote langus, visada naudokite „S“ formos judesius. Nevalykite aukštyn ir žemyn linijomis. Valykite „S“ judesiais su gera šluoste. Toks valymo būdas padės išvengti dryžių ant langų. Kalbant apie produktą, man labai patinka šiltas muiluotas vanduo. Paimkite indą su muiluotu vandeniu, nuvalykite langus jame sudrėkinta mikropluošto šluoste, tada, naudodami „S“ formą tuoj pat nusausinkite sausu mikropluošto audiniu“, – pataria L. Crombie. 

Langų valymas su actu

Daugelis rekomenduoja actą kaip geriausią produktą valyti langams, kad šie blizgėtų ir neliktų dryžių. Tačiau kai kurie teigia, kad actas nėra geriausias produktas langams, nes gali panaikinti kai kurių paviršių blizgesį.

Pasak „The Spruce“, šiam metodui reikės tuščio purškiamojo buteliuko. Butelį užpildykite viena dalimi acto ir viena dalimi vandens.

Pasigaminę priemonę, galėsite ją naudoti kaip parduotuvėje pirktą valiklį. Saugumo sumetimais visada paženklinkite, koks turinys yra butelyje.


Rašyti komentarą...
T
Tikra
2021-06-07 06:14:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Savo intensyvia daugiamete ir patikrinta praktika užtikrinu, kad geriausias, greičiausias ir pigiausias būdas valyti langus, o ir kitokius stiklus: vanduo su nedideliu kiekiu indų ploviklio ir paprastas brauktuvas, kuris tikrai nepalieka dryžių, o ne kokie skudurai. Belieka tik pakoreguoti drobiniu rankšluostėliu kraštus ir kampus
Atsakyti
-25

T
Tikrai
2021-06-07 14:43:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip lieka dėmės.
Atsakyti
-2

S
Sigitas
2021-06-07 14:55:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš manau acto skiedinys nelabai tinka stiklų tarpinių ilgaamžiškumui
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų