tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nauja informacija apie slaptus Putino sūnus išaiškino naujų painaus Rusijos tirono šeimyninio gyvenimo detalių. Putinas turi du sūnus su savo meiluže gimnaste – taip teigia gimdyme dalyvavęs gydytojas.

Nauja informacija apie slaptus Putino sūnus išaiškino naujų painaus Rusijos tirono šeimyninio gyvenimo detalių. Putinas turi du sūnus su savo meiluže gimnaste – taip teigia gimdyme dalyvavęs gydytojas.

REKLAMA

Putino asmeninis gyvenimas susideda iš keleto santykių ir vaikų – vienus jis yra pripažinęs, kitų ne. Nors dar nedaug informacijos oficialiai patvirtinta, vis pasirodo naujų žinių, kai tuo tarpu dėl invazijos į Ukrainą Rusijai įvestos sankcijos nemenkai spaudžia Putiną ir jo kompaniją, rašoma thesun.co.uk.

Putino pirmoji ledi

Kalbama, kad Putinas palaiko santykius su gimnastikos čempione Alina Kabajeva. Olimpinio aukso laimėtoja ir dažna TV laidų viešnia nuo 2008 metų oficialiai yra vieniša, nors ir laikoma viena geidžiamiausių Rusijos moterų. Pirmą kartą apie jos ir Putino santykius pradėta kalbėti prieš dešimt metų.

Kremlius neigia, kad ji iš tiesų yra pirmoji šalies ledi, bet gandai vis tiek netyla – kalbama, kad ji pagimdė mažiausiai vieną vaiką. Vienas populiarus Rusijos laikraštis ją pavadino „Pirmoji ledi, bet šešėlyje“. 2017 metais ji viename Italijoje vykusiame renginyje buvo užfiksuota su žiedu, labai panašiu į vestuvinį.

REKLAMA

Slapti vaikai

Manoma, kad Putinas ir Kabajeva drauge slapta turi vaikų, nors jokio oficialaus santykių ar vaikų patvirtinimo nėra buvę. Teigiama, kad Kabajeva, kuriai 38–eri, „tūno labai privačiame ir labai saugiame kalnų namelyje Šveicarijoje“, sakė vienas „Page Six“ šaltinis.

REKLAMA

Tas pats šaltinis pridūrė, kad „Alina nuo Putino turi du mažus berniukus ir dvynukes mergaites, visi jie gimė Šveicarijoje, todėl turi šveicariškus pasus, kaip turbūt ir pati Alina“.

Kabajeva su Rusijos lyderiu siejama jau daugiau nei 13 metų, o gegužės mėnesį pranešta, kad ji nuo jo susilaukė dviejų sūnų – vienas jų gimė Šveicarijoje 2015 metais, apsuptas gausybės apsauginių, o kitas – 2019 metais Rusijoje. Kabajeva prieš užmegzdama santykius su Putinu, įtariama, 2007 metais, yra daugelį kartų keliavusi į Šveicariją.

REKLAMA

Šiais metais įvedus sankcijas dėl karo sklandė gandai, kad ji su vaikais vis dar slepiasi Šveicarijoje esančiame klanų namelyje. Tačiau balandžio mėnesį, po maždaug keturis mėnesius trukusios pauzės, ji ir vėl pasirodė Maskvoje, aiškiai išreikšdama palaikymą karui.

Buvusi žmona

Rusijos prezidentas, buvęs KGB agentas, kuriam dabar 69–eri, ilgiau nei 30 metų buvo vedęs Liudmilą Škrebnevą – jie išsiskyrė 2014 metais. Buvusią „Aeroflot“ stiuardesę Putinas sutiko Leningrade – dabartiniame Sankt Peterburge, o ją vedė 1983 metų liepą.

REKLAMA
REKLAMA

Liudmila yra lingvistė ir 1990–1994 metais dėstė kalbas tuometiniame Leningrado valstybiniame universitete, prieš jos vyro politinei karjerai prasidedant Sankt Peterburgo miesto taryboje.

Kai Putinas 2000 metais tapo prezidentu, Liudmila buvo pirmoji šalies ledi, tačiau viešumoje rodytis nemėgo. 2013 metų birželį pora paskelbė, kad skiriasi, o kitų metų balandį buvo patvirtinta, kad jie yra oficialiai išsiskyrę.

Meilužė ir paauglė princesė

Dar vienas Putino vaikas įvardintas 2020 metų lapkritį – tai Elizaveta Krivonogich. Elizaveta kaip Putino slaptą dukrą įvardino tiriamosios žurnalistikos centras „Proekt“ – jiems padėjo vizualinių skaičiavimų ekspertas iš vieno JK universiteto.

REKLAMA

Įtariama, kad jos mama Svetlana Krivonogich (45) su šalies prezidentu turėjo romaną, kai jis buvo KGB kontržvalgybos skyriaus vadovas, ministras pirmininkas, bei pirmosios Rusijos prezidento kadencijos metu. Putino meilužė laikoma milijoniere tapusia valytoja – dabar jai priklauso naktinis klubas, kuriame vyksta „erotiniai šou“.

Balandžio mėnesį pranešta, kad ji su dukra gyvena beveik 2 milijonus eurų kainuojančiuose rūmuose Sankt Peterburge, kai paaiškėjo, kad jos nuomoja dar vienus prabangius, auksinėmis plytelėmis grįstus namus mieste.

REKLAMA

Dar prieš metus pirmą kartą pastebėta, kaip Elizaveta vežama tarnybiniu automobiliu į sausakimšą šventę Maskvoje, merginos 18 gimtadienio dieną.  Elizaveta atsisakė patvirtinti Bradfordo universiteto vizualinių skaičiavimų eksperto Hassano Ugailo rezultatus, kurie rodo, kad ji „neįtikėtinai panaši į Rusijos prezidentą“.

Dvi dukterys

Nepaisant skyrybų, Putinas turi vienintelis dvi pripažintas dukras – Mariją ir Kateriną – iš santuokos su Liudmila.

REKLAMA
REKLAMA

Manoma, kad Marija yra endokrinologė, daro karjerą medicinos tyrimų srityje. Taip pat teigiama, kad ji yra ištekėjusi už olando verslininko Jorrito Faasseno, su kuriuo yra sukūrusi šeimą – taigi, Putinas taip pat yra senelis.

Tuo tarpu 33 metų amžiaus Katerina anksčiau buvo „rokenrolo šokėja“, o dabar vadovauja vienai didžiausių Rusijos dirbtinio intelekto iniciatyvų. Ji anksčiau buvo ištekėjusi už jauniausio Rusijos milijardieriaus, 38 metų amžiaus Kirillo Šamalovo, tačiau dabar yra išskyrusi.

REKLAMA

Katerina baigė doktorantūrą Maskvos valstybiniame universitete, atlikusi tyrimą apie tai, kaip kosmonautams ir pilotams padėti orientuotis sudėtingomis sąlygomis.

2020 metų birželį iš privačios seno šeimos draugo kolekcijos pasirodė dar nematytos dviejų Putino dukrų paauglystės nuotraukos. Nuotraukos buvo pridėtos prie 15 milijonų dolerių vertės ieškinio prieš Rusijos valstybę, kurį pateikė buvęs Putino patikėtinis Sergejus Pugačiovas (57).

REKLAMA

2015 metais kalbėdamas apie savo dukteris Putinas sakė: „Mano dukros gyvena Rusijoje ir studijavo tik Rusijoje, aš jomis didžiuojuosi. Jos laisvai kalba trimis užsienio kalbomis. Apie savo šeimą su niekuo nesikalbu. Kiekvienas žmogus turi teisę į savo likimą, gyvena savo gyvenimą ir tai daro oriai“.

Tuo tarpu Luiza yra pripažinusi, kad „greičiausiai“ yra „panaši“ į jauną Putiną, sakydama, kad „yra daug žmonių, kurie yra panašūs į Vladimirą Vladimirovičių“. Tačiau Putinas jos egzistencijos niekada nepripažino.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų