REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris kreipėsi į „Mumsnet“ forumą  ir pavadino savo svainę „pasyviai agresyvia“ dėl gėlės, kurią iš jos gavo gimtadienio proga. Tačiau daugelis jos įrašą pavadino „pagyromis“.

Moteris kreipėsi į „Mumsnet“ forumą  ir pavadino savo svainę „pasyviai agresyvia“ dėl gėlės, kurią iš jos gavo gimtadienio proga. Tačiau daugelis jos įrašą pavadino „pagyromis“.

REKLAMA

Moteris „Mumsnet“ forume pasiguodė dėl savo svainės dovanotos gėlės. Tačiau daugelis priekaištavo pačiai moteriai, kad ji šiuo įrašu pasinaudojo tik „pasipuikavimui“, rašo dailystar.co.uk.

Įraše moteris savo svainę pavadino „pasyviai agresyvia“ dėl gėlės, kurią ši padovanojo jai per gimtadienį. Moteris pasakojo, kad jos giminaitė žino, jog jos sode auginamos tik baltos gėlės. Ją suerzino, kad svainė „nesilaikė“ spalvų gamos.

Nupirko rožinę gėlę

Įsižeidusi ponia kreipėsi į „Mumsnet“ ir paaimanavo apie susidariusią situaciją, nes ji pyktelėjo: „Svainė mano ypatingo gimtadienio proga nupirko man didelę rožinę kameliją. Ji puikiai žino, kad mano sode auga tik baltos gėlės. Ką tik baigėme renovuoti namą ir sutvarkėme sodą.

REKLAMA
REKLAMA

Ji keletą kartų su manimi pietavo sodo centruose, kai aš rinkau augalus, ji taip pat padėjo juos pasodinti, todėl puikiai žino mano sodo estetiką“.

REKLAMA

Tęsdama mama pridūrė: „Kodėl aš manau, kad tai pasyviai agresyvu? Na, mūsų gyvenimo būdai skirtingi. Ji turi dvi dukras, aš – tris. Ji savo dukras auklėja labai moteriškai, tuo tarpu aš ‒ ne. Aš nemėgstu rožinės ir rausvos spalvos, todėl per pastaruosius 20 metų sumažinau savo dukterų aprangos ir gyvenimo būdo „mergaitiškumą“.

Mes su svaine niekada dėl to nesipykome, bet ji visada sakydavo, kad auklėja savo dukras teisingai. Aš niekada nereklamavau savo stiliaus ir nekomentavau jos. Todėl manau, kad man dovanotas rožinis augalas buvo subtilus priekaištas. Aš jį priėmiau ir pasodinau, bet mano kieme jis akivaizdžiai netinka.

REKLAMA
REKLAMA

Ar būtų neprotinga perkelti jį į kitą mūsų namą, galbūt kitais metais? Ten sodas labai spalvingas ir augalas ten gražiai derės. Į tą namą persikelsiu, kai išeisiu į pensiją, todėl ateityje daugiau galėsiu džiaugtis augalu. O gal tai būtų netinkama?“.

Internautai pasipiktino

Tačiau daugelis žmonių sakė manantys, jog moteris „pasinaudojo forumu, kad galėtų pasigirti savo antruoju namu“.

Vienas rašė: „Manau, kad ji būtų sulaukusi daugiau užuojautos, jei būtų paminėjusi tik vieną namą!“. Kitas pridūrė: „Mano kiti namai“... Dieve, šitiek vargo ir rūpesčių!“.

Trečiasis pastebėjo: „Visa šio įrašo tikslas buvo pranešti forumo skaitytojams, kad ji turi du namus“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų