Rašyti komentarą...
Labai aktyviai save prižiūrėjau,kas metai pas kardiologą lankiausi pasitikrinti,vis sakė,kad viskas normalu,bet paskutinį kartą pareiškė,kad reikia statinus gerti,nes cholesterolis didokas,atsisakiau,įrašė į ligos įstoriją ,kad atsisakau juos gerti ir liepė po metų pasirodyti.Tai dabar ir nesirodau,lyg ir sveikesnis jaučiuosi
Mažiau skaitykite straipsnius ir neprisigalvokite sau ligų o jei ką rimto pajausite vadinasi jums reikia psichologo pagalbos. Net neskaitau šio straipsnio. Būkite sveiki!
Lietuva pirmauja Europoje pagal vaistų naudojimą (740000)=keturis kartus Europos vidurkį viršijantis mirštamumas. Išeitis -organizmo priežiūros klaidų taisymas su sveikatinimo specialistu (tikslus fizinis krūvis+mitybos reguliavimas).
sirdziai neisakysi ..:D
Rašot,tai labai gražiai,bet kaip patekti pas kardiologus. Užsiregistruoji vasario mėn.,o pateksiu lapkričio mėn. Va jums ir jūsų gydymas,žmogus neini šiaip pasirodyt,o kai yra širdies problemų. Darykyt ką nors,spręskit,o ne rašinėkit,kad Lietuvoje didžiausias mirštamumas nuo širdies infarktų. Visa sveikatos ministerija turi griežtai nurodyti kiek žmonių priimti ir daryt tyrimus,o ne siuntinėti vieną žmogų metus laiko,kad patektum pas specialistą. Niekaip negalim prisibelsti iki gydytojų.
@Mes Registruokitės ne pas tą vienintelį,yra pas kuriuos galima ir palyginus greitai patekti,jei jau toks skubus atvejis
@Mes Aš prisirašius prie Vilniaus centro poliklinikos Lukiškių filialo, profilaktinę kardiogramą gauni tą pačią dieną, maksimum per savaitę.Manyčiau, visose Vilniaus poliklinikose taip.Gal periferijoj labiau trūksta specialistų
Tik lansbergas nestresuoja, neserga. AMZINAS JAUNUOLIS, PASLAUGOS PRIEINAMOS UZSIMERKUS.
For a long time,sooner or later god will cut you down..
Taip sutinku reikia judėti ir vengti streso, bet kaip tokiame gyvenime? Kai darbas, darbas ir darbas, grįžti išvargęs, išsekęs po darbo net kambarių susitvarkyti nesugebi, nori tik pailsėti emociškai. Darbą keiti ir vėl tas pats, darbą ir taą pakeiti žiūri ir vėl tas pats... Pagal dabartinį tempą, darbdavių spaudimą, įvestas darbo naudingumo minutės skaičiuojamas darbe žmogus pavargsti visaip. O tu dviejų dienų poilsiui maža, plius žmogus turi dar savo rutina ir be poilsio fizinio aktyvumo. Toks gyvenimo tempas ir nuvaro žmonės į kapus.
Viskas aišku skaitant ir gali postringaut toliau!!! Bet kam tyčiotis iš Žmonių su ivairiais pamokymais, paaiškinimais!? Viskas vyksta Vilniuje. Vasarį šeimos gydytoja išrašo nukreipimą pas kardiologą (plaka labai, spaudimas aukštas, bloga kardiograma). Poliklinikoj TIK spalio mėn yra, Santaros tokių siuntimų net neklauso ir į jokią eilę netraukia. Skambinu visas poliklinikas. Surandam po 2-jų mėn. Nueinu, pažiūri, paklauso, išrašo Holterį... Visur mokama. Centro poliklinikoj atsistoju į eilę liepos mėn ir kaina 20eu (kitur iki 70eu). Birželį gaunu į tel sms, kad kaina jau 40eu... Maža, kad vos ne metus laukt, maža, kad už aparatą ir vargšai turi mokėt, ir dar laukt! IR KAS GYDYS? Nedabaigę aukštosios, besimokantys??? Tyliai lauksiu ir gyvensiu baimėj, strese, ir tik dėl netvarkos, nesiskaitymo su Žmonėmis, ir dar apiplėšiant juos!!!!!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų