Idėjos miegamojo interjerui: taps jaukiu kaip niekada anksčiau

Kaip sukurti skoningą miegamojo erdvę? – klausimas, su kuriuo yra susidūręs ne vienas savo namų įvaizdį kuriantis žmogus. Šiais laikais interjero stilių įvairovė didžiulė, todėl atrasti tai, kas išties tinka ir patinka, gali būti nelengva užduotis. Tokiais atvejais labai praverčia originalios miegamojo įvaizdžio idėjos.

1. Industrinis: netobulai tobulas

Tokio stiliaus miegamasis labai dera loftuose – didelio ploto, atviro plano patalpose, kurios šiuo metu yra itin populiarios. Pakankamai dažnai manoma, kad toks įvaizdis labai šaltas. Tačiau, tinkamai įgyvendinus idėją, jis gali tapti ypač jaukiu. Industrinio stiliaus miegamajame puikiai dera minimalistinio dizaino lietuviškos lovos, pasižyminčios neutraliomis spalvomis, tokiomis kaip pilka, juoda arba rusva.

Vienas iš pagrindinių tokio įvaizdžio bruožų – tarsi ne iki galo užbaigta apdaila, pavyzdžiui, netinkuota plytų siena, betoninės grindys arba lubos, atviros metalinės konstrukcijos (sijos, vamzdžiai ir panašiai). Tai padeda sukurti ypatingą poilsio kambario atmosferą. Šie interjero elementai pasižymi griežtumu, todėl jiems sušvelninti patariama panaudoti įvairius tekstilės gaminius: minkštas dekoratyvines pagalvėles ar pledus.

2. Bohemiškas: įkvėpimo šaltinis

Galbūt esate kūrybinga asmenybė, nuolat ieškanti įkvėpimo? Tuomet jums gali patikti bohemiško stiliaus miegamasis. Jis simbolizuoja nuotykius ir nerūpestingumą. Toks įvaizdis neatsiejamas nuo sodrių spalvų ir išraiškingų raštų. Dėl šios priežasties jame labai tinka originalia išvaizda pasižyminčios lietuviškos lovos. Jei jau kurį laiką svajojate apie tokią, galbūt pats metas ją išsirinkti?

Bohemiško interjero pagrindas pakankamai paprastas – sienoms dažniausiai naudojami neutralūs tonai, tokie kaip balti ar kreminiai. Tai leidžia drąsiai eksperimentuoti su baldais ir kitomis kambario įvaizdį kuriančiomis detalėmis. Tokio stiliaus miegamasis gausiai puošiamas augalais, raštuotomis pagalvėlėmis ir asmeniniais suvenyrais.

REKLAMA

3. Pakrantės: gaivos gūsis

Lengvas, gaivus ir patrauklus – tokiomis savybėmis pasižymi pakrantės stiliaus interjeras. Jame tvyro atpalaiduojanti atmosfera, todėl tai tiesiog tobulas pasirinkimas ieškantiems ramybės. Pakrantės gyvenimo įkvėptas miegamasis siejamas su neutraliomis ir gyvybingomis spalvomis, tokiomis kaip geltona, koralų ir turkio. Jame gausu natūralių tekstūrų ir žaismingų raštų.

Šio stiliaus interjere dera tiek klasikinio, tiek šiuolaikinio dizaino lietuviškos lovos. Bene didžiausias dėmesys jas renkantis turėtų būti skiriamas medžiagai (kuo natūralesnė) ir spalvai (tinka tokios kaip balta, švelniai pilka, rusva ar melsva).

4. Pereinamasis: tradicijos ir modernumas

Tai pakankamai retai pasirenkamas, tačiau itin skoningai atrodantis interjero stilius. Jame, išlaikant balansą, derinamos tradicinės ir modernios medžiagos, dekoracijos. Šis įvaizdis labai tinka tiems, kurie nenori apsistoti ties vienu konkrečiu stiliumi. Jis suteikia pakankamai daug laisvės eksperimentams, todėl galima išreikšti savo unikalų skonį.

Pereinamojo stiliaus miegamajame įprastai dominuoja tradicinės spalvos (tiek šviesios, tiek tamsios), kartu naudojami apvalių ir griežtų formų baldai – taip sukuriant visapusiškai harmoningą aplinką.

Tegul jūsų poilsio kambarys būna išskirtinis. Puoškite jo erdvę stilingais ir patogiais lietuviškais baldais – platus jų asortimentas leidžia įsigyti individualų skonį labiausiai atitinkančius gaminius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų