Rašyti komentarą...
Vakcinuotas LGBTQ mikimauzas
Vakcinuotas LGBTQ mikimauzas
tegul [email protected] į [email protected]@ ir nebus problemų :)
@Vakcinuotas LGBTQ mikimauzas Ar tau viskas gerai kad taip debiliškai rašai mikimauze
Nėštumas ne liga., man tai darbdavys pasakę.
Yra daug atvėjų buvę kai turėjau stovėti autobuse, močiutės susidėjusios savo rankines ant tuščių sėdynių, Nors laisvai galėtų pasidėti ant kelių ir užleisti vietą. O tada skundžiasi koks nemandagus jaunimas. Atsiprašau, bet jei aš nebūsiu gerbiama, tai ir aš pagarbos nerodysiu. Taip, yra buvęs atvėjis kai turėjau 1,5 val autobuse stovėti, nes vat “močiutėlės” išnaglėjusios iki ausų. O dar sakot kad jus mokino pagarbą rodyt, tai pirmiau jūs pradėkit. Nesakau, kad šita moteris neteisinga, tik šiaip pastebėjimas.
@nusibodo viešuosiuose autobusuose visada taip- specialiai atsisėda prie krašto, tik kad niekas neatsisėstu. O šiaip jaunimas beveik visada užleidžia vietą
@nusibodo Pritariu! Visokiu durnu seniu esama! Vaziuoju autobusu viena, ilipa mociute ir tiesiu taikiniu prie manes, tipo uzleisk vieta, as cia visada sedziu! Nors ir as ne jaunikle! Senatve- tai ne biletas i chamiskuma! Motere, niekas nekaltas, kad pati nepasirupinai savo patogumu
As mokejau uz bilieta- man yra skirta vieta, cia ne mano problema kad jum nebeliko. Del nepazistamo zmogaus nesiruosiu aukotis. O jus tai uojuoj super geras zmogus, prisidedat prie visuomenes gerinimo, ane? Apsiverkit, man taip taspays, vistiek vetos neatiduosiu.
@haha Tu ir kraujo mirštančiam neduotum, o jei pačiam jo prisireiktų?
kad ji net neatrodo nescia, tiesiog pavalgius
masina nusiperka tegu ir nereikes skustis del sudu tokiu
Ot laikai atėjo,tikrai visuomet užleisdavau vietą,senesniam,ar nėštukei ir t.t.
Is nuotraukos matosi kad tai tikrai ne nestumo pabaiga kur pilvas kaip balionas ir tikrai vaikscioti sunku buna, o cia pirmus menesius nescia ir skundziasi kad pastovet valanda sunku, zinot kurios ir dirba stovedamos ir ne su tokiu pilvu. Jei manot kad cia bvo sunku tai palaukit nestumo galo.
@Aiste Kai kam sunku jau nuo pirmų mėnesių ypač turint stuburo iškrypimų.Nelabai kultūringa mūsų tauta.O nėščioji būna išjautrėjusi , labiau įžeidi , ką ne visi supranta.Įdomu , kiek tame vagone sėdėjo jaunų stuobrių , kuriem pastovėt buvo sunkiau,negu tai nėščiai moteriai.Su tokia psichologija kaip jie gintų reikalui esant silpnesnius už save,vaikus,moteris? Turbūt dėtų į krūmus
Na, jei čia nuotrauka iš ,,insidento", tai pas kitus nuo alau ir mėsainių pilvas didesnis. Aš taip atidžiai svetimų pilvų nenužiūrinėju, kad nuspręsčiau, kad laukiasi. Galbūt reikėjo arba pačiai imtis iniciatyvos arba personalą labiau paspausti.
Kažkada padėjau moteriai su vežimėliu išsikeberioti iš autobuso, tai ši sušuko, kad ne taip imu, vežimėlį sulaužysiu.., daugiau niekada nepadedu.
@Chi Matyt labai stiprus esi :)
@Chi Atmink,visoms neitiksi.Geriau nelyst,nes nežinai kokia bus reakcija.
@Vitalija Taigi , dar į tarpuragį gausi...
Į viršų