Rašyti komentarą...
Taip.Su tuo susidūriau. Prieš 4 metus ,,palydėjau"Anapilin tėtį. Pati slaugiau jį namuose po insulto, buvo 94 m., tačiau visiškai pilnam prote.
Teko matyti. Mama matė žmones, vaišino juos saldainiais, man padėkojo už tarnystę ir susiruošė laukan, nes jos laukia vežimas. Pati sunkiai vaiksčiojo, tada ji pati nesilaikydama ejo koridoriumi. Kitą dieną viskas atsistatė , ji pati pasake, va man jau nesivaidena. Netekau jos po 3 mėnesių
Mano mamytė mirė per Jonines,o prieš mėnesį,sakė kad ją aplankė sapne,jos tėvai,tetos,dėdės,pusbroliai,ir sakė jai kad ne dabar,dar ne laikas.
Mano mamytė,sirgo jau 1,5metai,ji buvo jau po 2insultų,ir visos kitos ligos.
Bet buvo tikrai labai pagerėje,o aš vis iki dabar nesupratau,kas tai įvyko.
Deje aš ir mano sūnus,ryt ja išlydėsime amžinajį atselsį.
@Julija uzjauciu
Uošviui buvo tas pats - savaitė prieš mirtį ir mirusiuosius regėjo ir jėgų antplūdis buvo. Viena vertus, turbūt organizmas natūraliai bando iš paskutinių resursų pramušti ir pastatyti žmogų ant kojų, tarsi kažkoks užslėptas rezervinis rėžimas įsijungia. Kita vertus, tikėtini ir kiti paaiškinimai, nes mirusius artimuosius nupasakoja tiksliai jų mirties momentui, nors kai kurių net nežino mirties fakto.
Po mirties,tai tikrai.Sužinosim tikrai visi.
@Kad kažkas yra , arba nesužinosim nieko, lygiai taip pat, kaip ir nieko nežinojom prieš mums gimstant.
Sako, kad taip nutinka. Pagerėjimas prieš pabaigą. O kodėl neaišku
Kai mūsų laikais dar daug ligų yra nepagydomų, farmacija ,jei ir nepadeda visai pasveikt,tai nors palengvina fizines kančias.Tokiu atveju vaistai sugrąžina gyvenimo kokybę.Ar prideda gyvenimo metų,ar atima,galiausiai nužudydami? Visvien baigsis viskas kažkada, tai geriau būt optimistu,ir su smagiom mintim gyvent
Tikra tiesa
O, kokia psichiatrų sąžinė ir valdininkų
Miręs psichiatras
Į viršų