Gydytoja skubiai įspėja: nebedėkite šios daržovės į makštį

Ginekologė sako, kad nereikėtų česnako dėti į makštį, rašoma dailystar.co.uk. Kartais klaidingai manoma, kad česnako skiltelės padeda nuo mielių infekcijų - tai netiesa, rašo dailystar.co.uk

12

Ginekologė įspėja moteris į makštį nesidėti česnakų. Nors gali pasirodyti, kad toks patarimas – akivaizdus, sveikatos ekspertė nusprendė nebetylėti, kai keletas jos pacienčių prisipažino, kad į intymias vietas dėjosi česnaką.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Koks seksas mūsų laukia: išmanūs vibratoriai ir robotai-meilužiai

Daugelis mano, kad česnakas gydo mielių infekcijas, bet tai netiesa. Gydytoja Jennifer Gunter tviteryje nusprendė duoti patarimą moterims.

Ji rašė: „Kodėl į makštį negalima dėti česnako. Štai paaiškinimas: Česnako sudėtyje yra alicino, kuris laboratorijoje gali turėti priešgrybelinio (taigi, ir priešmielinio) poveikio. Tai veikia tik laboratorijoje ir net ne su pelėmis. Tik mėgintuvėlyje. Jūsų makštis nėra mėgintuvėlis“

Gyd. J. Gunter priduria, kad česnako skiltelės makštyje gali padaryti daugiau blogo, nei gero.

Ji paaiškino: „Daugelis česnako makštyje mėgėjų rekomenduoja įsidėti vieną skiltelę. Tai rodo, kad šie žmonės nesupranta, kad alicinas išsiskiria tik tada, kai česnakas yra supjaustomas arba sutraiškomas. Deja.

Česnake gali būti bakterijų iš žemės. Bakterijos iš žemės gali būti patogeninės - kenksmingos organizmui. Dėl šios priežasties valome žaizdas. Tuo atveju, jei jūsų makštyje vyksta uždegiminė mielinė infekcijas, šios bakterijos iš žemės tik viską pablogins.“

Jei jums pasireiškia mielių infekcija, geriausia pasitarti su vaistininku arba apsilankyti pas gydytoją. Gydytojas patars, kaip problemą išspręsti, dažnai gydoma priešgrybeliniais vaistais ar tabletėmis.

Natūralūs savigydos būdai, pavyzdžiui, česnakas, nerekomenduojami.


Rašyti komentarą...
b
bonifacijus
2019-05-01 22:16:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
O nuo ko cukinija su agurku padeda?
Atsakyti
-6

V
Vytis
2019-05-02 14:23:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vakaru pasaulyje moteris iki 70 metu laikoma jauna moterimi,jos kaip ir vyrai 60-70-net 80m. lanko sokiu klubus ,gyvena linksmi ir laimingi ir niekas nesako jaunai moteriai ,kuriai tik 50 kad ji bobute,tai butu jai didziausias izeidimas. Tik Lietuvoje stengiamasi sumenkinti ir jaunas penkiasdesimtmetes paversti vos ne senolemis. Mentaliteto problema ,sako vakarieciai.
Atsakyti
-3

L
Laura
2019-05-03 11:40:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Konkorezi ten kist, ir praeis noras česnakais gydytis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų