Gitano Nausėdos atostogos: kur poilsiauja Lietuvos elitas?

Ekonomistas Gitanas Nausėda labai mėgsta ir vertina poilsį Lietuvoje, tačiau turėdamas progą kartu su žmona, šeima ar draugais išvyksta į svečius kraštus.

34

Mažiausiai keturis žemynus aplankęs vyras įspūdingais kelionių vaizdais dalinasi ir socialiniame tinkle „Facebook“. Akimirkas iš Pietų Amerikos ir Afrikos rasite spalvingoje galerijoje:

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gitano Nausėdos atostogos: kur poilsiauja Lietuvos elitas?

O šį kartą G. Nausėda lankėsi JAV, kur išvydo šalies pasididžiavimą – Didįjį Kanjoną.

„122 mylios. Šimtas dvidešimt dvi mylios gražiausio mano gyvenime regėto kelio tarp neznaimo miestelio vardu Hanksvilis ir dar neznaimesnio Blandingo Jutos valstijoje. Į jį galima patekti leidžiantis žemyn kanjono ketera iš garsiojo „raudonojo“ Bryce kanjono. Ne juokais pamišęs Nausėdų šeimos ekipažas ten atsidūrė, sumanęs per 10 dienų susipažinti su vakarine JAV dalimi, kirtęs penkias valstijas ir įveikęs virš 3000 mylių kelio.

Vienam vakarui užsukome net į Las Vegasą, automobilio nepralošėme, tad galėjome keliauti toliau. Dabar sėdžiu ir galvoju, kaip mes tai padarėme? Gerai, kad nepasiėmėme į kelionę savo dukrų, o tai galėtų iškelti mums bylą už vaikų (kad ir suaugusių) kankinimą..“, - šmaikščiai prisiminimais dalinosi vyras.

Ekonomistas pajuokavo, kad lemtingiausiu momentu išsikrovė fotoaparato baterija, tačiau svarbiausia, kad įspūdžiai lieka atmintyje.

„Dabar į tai žiūriu be jokio apmaudo. Manding, Aukščiausiasis norėjo pasakyti: „Kvaily, nustok spoksoti į mano tvarinius per stiklo akutę – grožėkis jais tiesiogiai!“. Įdomiausia, kad visą šią pirmykštę, nesumeluotą ir žmogaus neretušuotą rūsčią didybę stebėjome mes vieni – per pustrečios valandos nesutikome beveik nė vieno automobilio!

Kartais susimąstau, kad kažkokia nematoma ranka mus, turistus, nukreipia į iš anksto numatytus gardus, kuriuose mes ir privalome lankytis, o kitos vietos saugomos nuo pernelyg įkyraus žmonių dėmesio. Laimi tik smalsiausieji ir oficialiais turistiniais maršrutais mažiausiai pasitikintieji...“, - rašė žinomas šalies vyras.

Daugiau garsenybių kelionių rasite čia:

(102 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Šalies žvaigždžių kelionių tendencijos: kas atostogauja prabangiausiai?

 


Rašyti komentarą...
r
runkelis
2016-08-28 16:28:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nezinojau .kad samdomas banko darbuotojas Lietuvoje yra elitas :)), mano nuomone
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų