G. Žemaitės sesuo tobulai papuošė S. Žutautienę: „Jaučiuosi princese!“

Kovo 11-ąją buvo surengti didingieji apdovanojimai „Lietuvos garbė 2018“. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre įvykusi ceremonija kaip ir kasmet, taip ir šiemet subūrė šimtus kviestinių svečių.

90

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo paminėjimo dieną į gerumu spinduliuojantį renginį atvyko būrys žinomų žmonių, tarp kurių – ir „TV Pagalbos“ žvaigždės – Gerda Žemaitė bei Sandra Žutautienė.

(90 nuotr.)
FOTOGALERIJA. G. Žemaitės sesuo tobulai papuošė S. Žutautienę: „Jaučiuosi princese!“

Dar prieš iškilmes žinomos moterys savo socialiniuose tinkluose dalinosi pasiruošimo darbais. Pasirodo, kad nepriekaištingą vakarinį makiažą žurnalistėms atliko G. Žemaitės sesuo Kristina.

Ne vienerius metus grožio sferoje dirbanti vizažistė tobulai papuošė abi moteris, tačiau labiausiai galutiniu rezultatu buvo patenkinta S. Žutautienė – ji stebuklingiesiems Kristinos teptukams atsidavė pirmąjį kartą.

„Pildosi mano svajonės! Nepamenu nuo kada svajojau, kad prie manęs prisiliestų Kristinos Bielskienės rankos su teptukais. Ir tai įvyko! Nuoširdžiai sakau, jaučiuosi princese! Ačiū tau!“ – džiūgavo S. Žutautienė.

Įvertinti moterų įvaizdį bei pamatyti kitas apdovanojimų „Lietuvos garbė 2018“ akimirkas galite nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų